Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

15 najhorších fejkov, aké ste kedy videli

Fejk.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.buzzfeed.com
reklama:
reklama:

Napodobňovať originály nie je vždy také jednoduché. V týchto prípadoch to ale že vôbec nevyšlo.

Ako všeti veľmi dobre vieme, svetové značky sú v dnešnej dobe často napodobňované. Existujú stránky, ktoré „značkové“ veci predávajú síce lacnejšie, ale keď vám to nakoniec príde domov, zistíte, že ste dobre naleteli a máte obyčajný bezcenný fejk. Na to treba dávať pozor, pretože je to čoraz častejšia praktika nemilosrdných obchodníkov.

Tak isto môžete pochodiť aj na rôznych bazároch, kedy ľudia častokrát nepriznajú, že predávaný tovar nie je pravý. Preto nie je nič istejšie, ako si zájsť do originál obchodu a kúpiť si tovar tam. Na druhej strane sú aj ľudia, ktorí toľko peňazí nemajú, no radi by si takéto veci dopriali a vtedy siahajú po týchto fejkoch. No ak nechcete byť v tomto prípade na smiech, dajte si pozor, aby to nebolo príliš okaté. Ako aj v nasledujúcich prípadoch. Pozrite si 15 fejkov, ktoré sa tak trochu nevydarili a dobre sa na nich pobavíte.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 29. decembra 2016Zdroj www.buzzfeed.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: