Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

16 skvelých filmov, ktoré vyšli tento rok, ale pravdepodobne ste ich nevideli

Desktop43.jpg
17
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Každú chvíľku sa v kinách objavujú desiatky nových a nových filmov, a tak sa môže stať, že nám niečo ujde. Ak patríte k fanúšikom filmu, tieto snímky by ste si rozhodne mali pozrieť. Niekedy sú totiž na prvý pohľad nenápadne pôsobiace filmy lepšie ako všetky tie vykričané blockbustery.

The Light Between Oceans

Tom a Isabelle sú novomanželia, ktorí sa rozhodli usadiť na jednom ostrove. Jedného dňa k ostrovu pripláva loď aj s novorodeniatkom. Dvojica sa rozhodne dieťa vychovávať ako vlastné, a to bez toho, aby si uvedomila, aké hrozné následky to môže mať.

http://waltdisneystudios.com/corp/unit/264
waltdisneystudios.com

Stojí za pozretie:

47 Meters Down

Lisa a Kate sú sestry, ktoré chcú počas dovolenky v Mexiku vyskúšať nezvyčajnú atrakciu. Dobrovoľne vstúpia do klietky, ktorá je ponorená do oceána, aby mohli sledovať žraloky. Počiatočné vzrušenie a adrenalín sa zmenia na horor.

http://weinsteinco.com/
weinsteinco.com

Ak máte radi napätie:

Kamoš Obor

Príbeh mladej dievčiny Sophie a láskavého obra známeho ako Obr Dobr. Spolu sa vydávajú na cestu, ktorej cieľom je zajať zlých ľudožrútskych obrov, ktorí sa dostávajú do sveta ľudí.

http://waltdisneystudios.com/
waltdisneystudios.com

Ochutnávka tejto milej rozprávky:

Maigret Sets a Trap

V Paríži v 50. rokoch vyčíňa sériový vrah. Obeťami sú ženy, ktoré okrem farby vlasov nemajú nič spoločného. Obetí pribúda a ani po niekoľkých mesiacoch vyšetrovania nie je inšpektor Maigret bližšie k dolapeniu vraha. Preto chce nastražiť pascu…

http://www.ealingstudios.com/
www.ealingstudios.com

Tu máme trailer:

Sing Street

Dráma s nádychom nostalgie je o dospievaní a hudbe. V roku 1980 Connorovu rodinu zasiahne finančná kríza, musí odísť z prestížnej školy a ísť na obyčajnú štátnu. Tínedžer sa postaví šikane zo strany svojho okolia, no v tom istom čase sa zamiluje. V snahe zapôsobiť na dievča svojho srdca si založí rockovú skupinu.

http://www.cosmofilms.com/
www.cosmofilms.com

Tu je niečo na ochutnanie:

Teória tigra

Veterinár Jan má toho už dosť a poslednou kvapkou je smrť jeho svokra, ktorému došla trpezlivosť. O jeho živote totiž vždy rozhodovala babička, ktorá napokon rozhodla aj o tom, kde bude pochovaný, napriek tomu, že si to želal inak. Janovi je jasné, že aj jeho život ide tým istým smerom. Aj jeho manželka je totiž taká istá ako jeho svokra a rozhoduje o všetkom…

http://www.ceskatelevize.cz/
www.ceskatelevize.cz

Nech sa páči, trailer:

Deväť životov pána Fúzika (Nine Lives)

Tom Brand (Kevin Spacey) je bohatý workoholik, ktorý je aj poriadny blbec. Jeho práca ho totálne pohltila a v ceste za svojimi cieľmi je ochotný obetovať všetko, dokonca aj svoju rodinu. Uvedomí si to vo chvíli, keď si spomenie, že jeho dcéra má narodeniny a kúpi jej darček – kocúra menom Mr. Fuzzypants. Cestou domov zažije nehodu a jeho telo sa ocitá v nemocnici, zatiaľ čo jeho myseľ je v tele kocúra…

https://static1.squarespace.com/static/51b3dc8ee4b051b96ceb10de/t/56aa86a0fb36b1d89b99f647/1454016202433/
static1.squarespace.com

Niečo malé na ochutnávku:

Deň matiek

Cvičenie a nákupy, nepríjemní rodičia, nepokojné deti, závistliví priatelia a nepriateľskí exmanželovia – to sú veci, ktoré sú základom „šťastného“ života každej ženy. Blíži sa Deň matiek a tento rok bude nezabudnuteľný.

http://www.imdb.com/company/co0041873/
www.imdb.com

Pozrite si trailer:

Love & Friendship

Krásna mladá vdova Susan prichádza na panstvo svojho mŕtveho manžela, kde sa chce ukryť pred fámami o jej správaní, ktoré sa šíria vysokými spoločenskými kruhmi. Nechce však mrhať časom, a tak si hľadá bohatého manžela pre sebe a ďalších boháčov pre svoje dcéry. No a na to potrebuje nielen šarm a krásu, ale aj talent na spriadanie intríg. Pre všetky milovníčky románov od Jane Austen je toto to pravé.

http://www.blinderfilms.com/
www.blinderfilms.com

Trailer na ochutnávku:

Mr. Church

Henry j. Church miluje varenie a pracuje ako šéfkuchár. Ak nevarí, tak maľuje, alebo sa venuje hre na klavír či prácam v záhradke. Vďaka jedlu, ktoré pripraví, sa začne príbeh jeho krásneho priateľstva s malou Charlotte Marie Brooks.

http://www.cinelou.com/
www.cinelou.com

Nech sa páči, tu je trailer:

Sully

V januári 2009 bol svet svedkom „zázraku na rieke Hudson“. Kapitán „Sully“ Sullenberger núdzovo pristál v ľadových vodách rieky Hudson. Lietadlo, ktoré pilotoval bolo totiž poškodené. Svojim činom zachránil 155 pasažierov na palube lietadla a hoci verejnosť aj média považovali tento čin za hrdinský, hrozilo, že vyšetrovanie zničí Sullyho kariéru.

http://www.warnerbros.com/studio/divisions/warner-bros-pictures
www.warnerbros.com

A tu je trailer:

The Confirmation

Osemročný Anthony má stráviť víkend so svojim otcom, ktorý je alkoholik a žije oddelene od jeho matky. Pre oboch je to náročná situácia a je pretkaná rôznymi náhodami a udalosťami. Pri prekonávaní spoločných ťažkostí si otec a syn uvedomia, aké silné je ich puto.

http://lighthousepictures.ca/content/about/
lighthousepictures.ca

Tu máme trailer:

Quo vado?

Taliansky film zobrazuje príbeh Checca, ktorý 15 rokov slúžil svojej vlasti, od rána do noci pracoval na úrade pre lov a rybolov. Lenže došlo k znižovaniu stavov a zamestnanci majú možnosť získať vysoké odstupné. Ten, kto odmietne a zostane, sa môže tešiť na nie práve najpríjemnejší pracovný kolektív…

https://www.youtube.com/watch?v=t3al1PBx09A
www.youtube.com

Pozrite si trailer:

Hell or High Water

Bratia sa v zúfalej snahe zachrániť rodinnú farmu rozhodnú vylúpiť banku. Do cesty im však vstúpi texaský šerif, ktorý to rozhodne nechce nechať len tak. K čomu bude viesť celý prípad?

http://www.oddlotentertainment.com/
www.oddlotentertainment.com

Tu máme trailer:

I.T.

Život Mikea Regana a jeho rodičov je postavený na najnovších úspechoch na poli umelej inteligencie a rozvinutej technológie. Stane sa však niečo, čo život Mikea aj jeho rodiny ohrozí…

http://www.imdb.com/company/co0186321/
www.imdb.com

Pozrite si trailer:

Tenemos que hablar

Španielsky film hovorí o Nurii, ktorá ma dokonalý život. Má skvelú prácu, úžasný domov a priateľa, ktorý si ju chce vziať. Je tu však menší problém – Nuria sa stále nerozviedla so svojim manželom Jorgem…

http://www.atipicafilms.com/
www.atipicafilms.com

Krátka ukážka:

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 29. novembra 2016Zdroj brightside.me © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: