Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

20 rokov pracovala ako prostitútka. Teraz priznala, koľko klientov mala

prostitútka
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
prostitútka www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

V poslednej dobe je veľa sexuálnych pracovníkov ochotných hovoriť o svojich skúsenostiach a neboja sa kritiky. Jednou z nich je Ashley Clark Huffman, ktorá má stále problémy s bývalým zamestnaním, ale teraz vedie úplne normálny život. Svojim príbehom chce pomôcť ostatným, aby si uvedomili, čo obnáša voľba takého spôsobu života.

Sociálne médiá umožnili miliónom ľudí otvoriť sa a získať popularitu. Vďaka nim prestala byť téma sexuálnej práce tabu. Ženy túžia hovoriť o tom, čo zažili a čomu je lepšie sa vyvarovať. Ashley Clark Huffman sa pravidelne zveruje s tým, čo zažila, keď dvadsať rokov pracovala ako prostitútka. Žena veľmi ľutuje toho, čo urobila, a nerozhodla by sa rozbiť manželstvo a použiť svoje telo druhýkrát ako pracovný nástroj.

Ashley stále rieši problémy duševného zdravia, ako je úzkosť a posttraumatická stresová porucha. Okrem toho má problémy s libidom a neustálym vytváraním stabilných vzťahov s ľuďmi. V súčasnosti vedie celkom normálny život. Je vo vzťahu so ženou, ktorá prijala jej minulosť. Bývalá prostitútka priznala, že mala v živote celkom asi 16 000 partnerov. Mnoho používateľov internetu sa tomu smeje, ale mnohí veria, že to pomáha otvoriť oči mladšej generácii a ukazuje, že sexuálna práca nie je dobrá voľba.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 5. októbra 2021
reklama:
reklama:
reklama: