Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

25 ročný muž sa oženil so 62 ročnou ženou. Teraz čakajú bábätko

Koran a Cheryl
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Koran a Cheryl youtube.com
reklama:
reklama:

Akonáhle sa niekde objaví pár, medzi ktorým je obrovský vekový rozdiel, okamžite zaujmú pozornosť takmer všetkých. Niet pochýb o tom, že láska dokáže prekonať všetky prekážky. V jej tvári sa dokonca aj vek môže ukázať ako nepodstatný. Zistil to aj Koran McCain, ktorý sa zoznámil s oveľa staršou ženou. Delí ich 37 rokov a okrem toho čakajú svoje prvé dieťa. Pár využil pomoc náhradníka.

Cheryl McGregor a Koran McCain sa prvýkrát stretli v roku 2012. Obaja pracovali pre rovnaký reťazec rýchleho občerstvenia. V tom čase bolo chlapcovi iba 15 rokov. Znova sa stretli o osem rokov neskôr, úplne náhodou. Rýchlo sa zhodli na tom, že to musí byť láska. Prvotný strach z veľkého vekového rozdielu po chvíli zmizol u zamilovaných a táto dvojica je rozhodnutá spolu stráviť zvyšok života!

Pár v posledných mesiacov hľadali náhradníka. Ako sami priznávajú, cena za šťastie, ktoré má čoskoro prísť na svet, pre nich nehrá rolu. Stojí za zmienku, že pomoc náhradnej matky stojí až niekoľko sto tisíc dolárov. „Máme šťastie, že sme našli nášho vybraného náhradníka.“ Vždy som sníval o tom, že budem mať rodinu s láskou svojho života,“ priznal Koran.

Dieťa sa má narodiť koncom jari 2023. Pre 25 ročného muža to bude prvé dieťa a pre Cheryl ôsme. Navyše je babičkou 17 vnúčat. Cheryl si uvedomuje, že nebude žiť večne, ale verí v lásku a láskavosť jej manžela. „Ak tu nebudem, bude v poriadku. Bude dobrým otcom, je to zodpovedný dospelý človek. Som presvedčená, že naše dieťa bude vychovávať veľmi dobre,“ povedala 62 ročná žena.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 8. augusta 2022
reklama:
reklama:
reklama: