3 najzábavnejšie znamenia zverokruhu. Kto má podľa horoskopu najväčší zmysel pre humor?

Zdieľať
zábavný muž
zábavný muž foto:www.gettyimages.com

Každý z nás má svoj osobitý zmysel pre humor, s ktorým sa narodí. Niekto strieľa vtip za vtipom, iný zostáva radšej pri zemi. Či náš život bude sprevádzať smiech a sranda, ovplyvňuje aj dátum nášho narodenia. Chcete vedieť, aké sú tie najzábavnejšie znamenia zverokruhu? Možno, že sa medzi nimi nájdete.

Váhy sú rodení zabávači

Pokiaľ hľadáte najzábavnejšie znamenie zverokruhu, sú to zaručene Váhy. Ľudia narodení v tomto hviezdnom znamení milujú, keď sa ostatní smejú a usmievajú. Sú to rodení zabávači a často idú až do extrémov, aby vás rozosmiali.

Na druhú stranu, niektorým ľuďom zmysel pre humor, ktorý Váhy majú, príde poburujúci až trápny. Ide ale o otázku osobného vkusu. Váhy však nezaujíma, čo si o nich ľudia myslia, podstatné pre nich je, že sa smejú.

Strelci radi rozprávajú vtipné historky

K ďalším zábavným znameniam zverokruhu patria Strelci. Toto znamenie veľmi často a rado rozpráva vtipné príbehy a historky, aby ostatných rozosmialo. Strelci sú rodení rozprávači. Z obyčajnej zápletky dokážu vykúzliť vtipný a strhujúci príbeh, ktorý si podmaní všetkých poslucháčov.

Vďaka svojmu bavičskému talentu sú Strelci zvlášť v spoločnosti stredobodom pozornosti. Sú to práve oni, ktorí na večierku alebo v reštaurácii s priateľmi rozprávajú veselé príbehy alebo vtipy, nad ktorými sa rád zasmeje naozaj každý.

Blíženci patria k majstrom vtipu

K znameniam zverokruhu, ktoré rado a často rozpráva vtipy, patria aj Blíženci. Práve Blíženci budú vždy ako prví, kto na stretnutí s priateľmi povie vtip. Toto znamenie tiež často vtipkuje na účet inej osoby.

Blíženci si vás budú doberať skôr zo srandy, nie sú totiž zlí ani pomstychtiví. Svojím prístupom sa naopak snažia druhých prinútiť k tomu, aby sa naučili smiať sami na sebe. Ak sa vám teda stane nejaký faux pas, počítajte s tým, že Blíženci budú prví, kto sa ozve a kto si vás bude doberať.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom