3 nedočkavé znamenia zverokruhu, ktoré sa na Vianoce pripravujú s predstihom. Už majú zabalené darčeky a chystajú vianočnú výzdobu

Zdieľať
vianoce

Vianoce tu máme až za niekoľko týždňov, niektoré znamenia zverokruhu sa však na tieto najobľúbenejšie sviatky v roku pripravujú s naozaj veľkým predstihom. Niektoré z nich už majú dokonca nakúpené a zabalené všetky vianočné darčeky a už sa pomaly chystajú na vianočnú výzdobu a stavanie stromčeka. O ktoré nedočkavé znamenia zverokruhu sa konkrétne jedná?

Strelec. Miluje vianočnú pohodu, a tak si ju vykúzli s predstihom

Strelec je znamením zverokruhu, ktoré ide do všetkého po hlave. A týka sa to aj vianočných príprav. Toto hviezdne znamenie je obvykle prvé, ktoré ozdobia svoj domov či kanceláriu vianočnými dekoráciami. A že má ako prvá doma aj vianočný stromček? To pôžitkárskeho Strelca vôbec netrápi, pretože si chcú čo najdlhšie vychutnať vianočnú pohodu a veselie.

Pokiaľ máte doma Strelca, svojím prístupom prispeje k tomu, aby ste sa aj niekoľko týždňov pred Vianocami uvoľnili a relaxovali, a zabudli naopak na predvianočný zhon a stres. A čo keď vás Strelec prinúti k popíjaniu sviatočných koktailov alebo k hlasnému spievaniu vianočných kolied? Rozhodne na tom nie je nič zlé!

Blíženci. Včas sa pripravujú na dokonalé Vianoce bez jedinej chybičky

Čo sa týka Vianoc, patria Blíženci k vianočným perfekcionistom zverokruhu. Chcú byť na tieto sviatky stopercentne pripravení. Preto s predstihom nakupujú a následne balia vianočné darčeky pre svojich blízkych. Blíženci tiež včas obstarávajú všetku vianočnú výzdobu, aby im v období Adventu doma vôbec nič nechýbalo. Toto hviezdne znamenie taktiež s predstihom do najmenších detailov plánuje, ako bude vyzerať jeho vianočný stromček plný ozdôb a svetiel. Pýtate sa, z akého dôvodu Blíženci toľko bazírujú na Vianociach? Keďže tieto sviatky najradšej trávia v kruhu svojej milovanej rodiny, neželajú si nič iné, aby bol ich vianočný čas po všetkých stránkach dokonalý.

Panna. Majster v organizácii Vianoc

Ďalšími skutočnými majstrami v organizácii Vianoc sú ľudia narodení v znamení Panny. Toto praktické znamenie zverokruhu si vždy praje, aby všetko bežalo podľa plánu a ani Vianoce nie sú výnimkou. Panna sa púšťa do vianočných príprav s veľkým predstihom hlavne preto, aby sa neskôr vyhla veľkému vianočnému zhonu a stresu a mohla si namiesto toho počas sviatkov užiť vianočnú pohodu a pokoj. Kupuje a balí vianočné darčeky, vytvára a plní domáci adventný kalendár alebo nakupuje či tvorí vianočné dekorácie. Aby Panna na nič nezabudla, vedie si starostlivo zoznam všetkých vianočných darčekov aj vianočných príprav. Keď má splnené, na svojom liste sa úloha jednoducho odškrtne.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom