Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

3 znaky toho, že ste vo vzťahu s nesprávnym človekom!

00 13.jpg
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Dnes si dáme malú dávku (ne) pozitivity. Nebudeme sa snažiť vidieť partnera v jeho lepšiu verziu. Práve naopak. Pozrieme sa na neho očami každodennej reality. Povieme si o troch znakoch. Ak je však nájdete vo svojom vzťahu, nebude to príjemné znamenie. Všetky tri svedčí o tom, že ste v zlom vzťahu s nesprávnym človekom. Jedinou schodnou cestou z takého vzťahu je nájsť únikový východ. Môže to byť bolestivé a nepríjemné. Treba však o tom hovoriť.

Dokážete si aj vy priznať, že sa motá v nefunkčnom vzťahu? Viete si priznať, že partnerove chyby nie sú len dočasným výpadkom súdnosti, ale je v tom niečo oveľa hlbšieho? Ak áno, tak vám blahoželáme. Práve ste urobili poriadny krok dopredu. Pri analýze vzťahu by ste však mali brať na vedomie tieto tri veci, ktoré sú akýmsi signálom, ktoré vám ukazuje, že vám naozaj bude lepšie, keď takýto vzťah opustíte.

1) Strata osobné slobody

01 10.jpg
Foto: www.imgur.com

Neustále vás kontroluje, chce vedieť o každom vašom kroku. Možno nemá problém sem-tam „sa zabudnúť“ vo vašom telefóne. A svoje konanie nazýva láskou. Vy nemôžete mať priateľov ani záľuby. Partner s vami neustále manipuluje.

V skutočnosti ste vo väzení, aj keď na sebe nemáte navlečený prúžkovaný mundúr. A zlá správa pre vás? Čím dlhšie zostanete v takom väzení, tým tiaže sa z neho dostanete. Ak teda máte pocit, že vám partner šliape na päty, mali by ste s tým niečo urobiť.

reklama:
reklama:

Otvoriť prezentáciu, kliknite sem:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 19. apríla 2019
reklama:
reklama:
reklama: