Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

45 ročná žena sa sťažuje, že ju kvôli vzhľadu nevzali ani na upratovanie záchodov. Počkajte, kým ju uvidíte celú

žena
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
žena youtube.com
reklama:
reklama:

Melissa Sloan je štyridsaťpäťročná žena, ktorá má problém nájsť prácu. Dôvodom nie je nedostatok kompetencií, ale jej početné tetovanie. Ženu odmietali dokonca aj na pozíciu upratovačky verejných záchodov! Melissin neobvyklý vzhľad sa stal jej prekliatím. Sama priznáva, že závislosť na tetovaní tela nezvláda.

Ako začala jej závislosť?

Koľko tetovania má v súčasnej dobe? Ľutuje svoje rozhodnutie? Prvé tetovanie si nechala urobiť ako 20 ročná. Nápady na ďalšie tetovanie sa objavovali veľmi rýchlo. Dnes, ich má stovky, mnoho z nich na tvári. Melisse sa páči jej vzhľad a neľutuje to, že má toľko tetovania. Väčšinu z nich jej urobil jej priateľ. Žena si však uvedomuje, že je závislá. „Nechám si robiť tri tetovania týždenne. Rovnako ako vy môžete byť závislí na nikotíne alebo alkohole, ja som závislá na tetovaní.”

„Nemôžem toho jednoducho nechať, je to veľmi návykové. Vždy so sebou nosím atramentovú pištoľ. Mám ju v kufri auta, tetovanie si dokonca robím aj sama,“ zveruje sa. Žena je matkou dvoch detí. Nebyť finančnej podpory jej partnera, mala by rodina veľké problémy. Žena nemôže nájsť prácu. Pokiaľ ide o stretnutie so zamestnávateľom, šance na získanie pozície klesnú takmer na nulu.

Melissa
Melissayoutube.com

Zdalo by sa, že v dnešnej dobe už tetovanie nie je takou prekážkou. Ako sa ukázalo, u Melissy je situácia iná. Problémom sa stalo celé telo pokryté tetovaním. „Nemôžem nájsť prácu. Nevezmú ma. Dobrovoľne som sa prihlásila na upratovanie záchodov v blízkosti môjho bydliska. Odmietli ma kvôli tetovaniu,“ hovorí žena. „Raz som mala prácu, ale dlho som tam nezostala. Pred rokmi som len čistila záchody. Ak mi zajtra niekto ponúkne miesto, pôjdem do práce, ponuku prijmem.“

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 9. septembra 2022
reklama:
reklama:
reklama: