5 filmov herečky Jennifer Garner

Zdieľať
Sni mka obrazovky 2018 04 06 oa11.31.41.jpg

Americká herečka Jennifer Garner si popri viacerých známych seriáloch ako Alias zahrala aj vo viacerých známych filmoch. Už ste tieto jej filmy videli?

Dnes 13, zajtra 30

V tejto komédii si zahrala herečku postavu, kde stvárnila svoje 13 ročné ja v dospelom ženskom tele. Ako 13 ročná si želala dospieť a ráno sa zobudila ako čerstvá 30čka. Už ste túto zábavnú komédiu videli?

Zázraky z neba

Film, z roku 2016, natočený podľa skutočných udalostí. Herečka si zahrala matku malej Anny, ktorá trpí nevyliečiteľnou chorobou. Anna prežije nehodu, po ktorej sa stane zázrak a ona vyzdravie. Pozrite si tento inšpiratívny skutočný príbeh.

Pearl Harbor

V tomto vojnovom filme si herečka zahrala popri svojmu bývalému manželovi, známemu hercovi Benovi Affleckovi. Ako im to spolu v tomto filme išlo?

Neobyčajný život Timothyho Greena

V tomto rodinnom filme si herečka zahrala manželku, ktorá túži po vlastných deťoch, no nedarí sa im to. Všetko sa však zmení, keď sa počas jednej búrky pred ich dvermi objaví Timothy.

Juno: Nezrelá na dieťa

V tejto dráme, ktorej hlavnou postavou je 16 ročná Juno, ktorá otehotnie. Príbeh približuje to ako sa s touto situáciou mladé dievča vysporiada. Ako to dopadne? Nechá si svoje dieťa alebo ho dá na adopciu? Herečka si tu zahrala ženu, ktorá túži po dieťati.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom