Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

5 hitov, ktoré si pamätáš z detstva! Ktorý z nich si mal najradšej?

1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Pripravili sme pre teba pesničky, ktoré boli hudobným vrcholom (nielen) tvojho detstva! Martin Madej, Lucka Vondráčková aj Miška Paštéková ti radi zahrajú v pokračovaní! :-)

Martin Madej so svojím Ferrari

Dnes je už z tohto chlapčeka 27-ročný mládenec, ktorý si poctivo buduje svoju spevácku a muzikálovú kariéru. Kto by však nezabudol na tento hit? Garantujeme ti, že ti zostane v hlave. Však sme ho kvôli tomu vybrali! :-D

Chalani mu závideli, že sa mohol dotknúť ozajstného Ferrari, baby že bol tak úžasne milý, ale primerane. Však aj v texte hneď svojej vyvolenej povie, že si ju nevezme a nazve ju potvorou… A podaktorí z nás mu závideli bicykel. Ale aj pre nás slnko svieti :-D

Peter Nagy, Vašo Patejdl a Beáta Dubasová a ich Pes a mačka

Túto pesničku síce vydali už v roku 1987, ale frčali na nej aj všetky decká 90-tych rokov. Každý jeden škôlkársky karneval sa nezaobišiel bez tejto odrh… krásnej detskej piesne. Po treťom refréne všetkým deťom šiblo, začali sa jašiť a nikto ich nemohol zastaviť.

Miška Paštéková a Sprayer frayer

Do Mišky Paštékovej bol zaľúbený nejeden návštevník prvého stupňa základnej školy. Pôvodne sme chceli vybrať Mandarínku Darinku, ale Sprayer frayer má proste viac SWAG. Okrem toho nesie silné morálne posolstvo o tom, že po stenách sa proste nečmára!

K tomu ešte tvrdá kritika vtedajšej práce policajného zboru… Táto pieseň má proste štýl!

Lucka Vondráčková a jej Džíny

Jedna z pesničiek o láske, ktorá je čarovná a o kuse oblečenia, ktoré ťa dokážu dotiahnuť za chalanom…

Nikdy sme si ale neuvedomili, aké baletné prvky sú v tomto klipe. A ani tanečné kreácie. Možno to bude tým, že sme vždy spolu s Luckou a zavretými očami vrieskali „Jen za tebou ty džíny jdou…“. Ešteže tam je táto stať spomenutá toľkokrát, že by sa ju naučil aj makak.

Martin Madej s dobrou babou

Pre veľký úspech si dáme Martina Madeja ešte raz. Už v tom čase vedel oceniť kvality svojej priateľky, čo i len potencionálnej. Však bodaj by nie, však mu v škole posielala ťaháky. A keď sa mu život hnusil (lebo 8-ročné dieťa máva bežne krízu svojej existencie), tak mu posielala pusy. Romantika jak vyšitá.

A navyše ho „bolí rozmýšľať“. Musí byť celkom ťažké byť takto prezentovaný od mladého veku…

.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor IvkaDátum 17. februára 2015Zdroj youtube.com, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: