Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

5 najlepšie platených pracovných miest v Amerike, na ktoré nepotrebuje človek ani vysokoškolský titul

Sni mka obrazovky 2018 06 28 oa15.35.51.jpg
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Na svete existuje veľké množstvo rôznych pracovných pozícií či miest. Veľa ľudí robí prácu, ktorá ich možno nebaví, no robia ju, lebo jednoducho musia. No sú medzi name aj takí, ktorým sa podarí robiť to, čo ich baví a ešte aj dobre zarábať. Toto je 5 najlepšie platených pracovných pozícií v Amerike, na ktoré nie je potrebná žiadna vysoká škola.

5. miesto

Náplňou práce distribútora elektrickej energie je distribuovať, koordinovať, regulovať a odosielať elektrickú energiu do rôznych častí danej oblasti. Kto chce robiť túto prácu si musí prejsť vstupným kurzom a ak sa mu ho podarí urobiť, tak ročne zarobí vyše 70 tisíc dolárov.

Sni mka obrazovky 2018 06 28 oa15.35.48.jpg
webvisible.com

4. miesto

Komerčný pilot môže mať len strednú školu, titul z vysokej školy vôbec nepotrebuje. Stačí, keď si urobí pilotné osvedčenie alebo licenciu, aby sa mohol stať komerčným pilotom. Komerčný pilot zarába takmer 80 000 dolárov ročne.

Sni mka obrazovky 2018 06 28 oa15.35.51.jpg
webvisible.com

3. miesto

A čo by ste povedali na prácu detektíva či súkromného vyšetrovateľa? Ani na vykonávania tejto práce nie je potrebná vysoká škola, no viete si zarobiť ročne tisícky dolárov. Stačí, keď si človek prejde základnou strednou odbornou prípravou v teréne, aby sa stal profesionálnym detektívom.

Sni mka obrazovky 2018 06 28 oa15.36.13.jpg
webvisible.com

2. miesto

Radiační terapeuti sú zodpovední za sledovanie a dokumentáciu reakcie pacientov počas liečby, ktorú neskôr analyzujú lekári. Existuje základný diplom alebo doktorát, ktorý vám môže v priebehu niekoľkých hodín poskytnúť prácu radiačného terapeuta, pretože to nevyžaduje žiadnu odbornú prípravu. Táto práca je však dosť riziková, keďže terapeuti sú obklopení žiarením a drogami. Zarobiť si však vedia vyše 80 tisíc dolárov.

Sni mka obrazovky 2018 06 28 oa15.52.57.jpg
webvisible.com

1. miesto

Základnou úlohou leteckého regulátora je monitorovať a riadiť všetky pohyby a prevádzku lietadiel na oblohe. Majú najvyšší ročný plat, ktorý nevyžaduje žiadny vysokoškolský titul. Je to však aj jedna z najťažších pracovných pozícií v zozname. Človek, ktorý pracuje na tejto pozícii si môže zarobiť aj 120 tisíc dolárov ročne.

Sni mka obrazovky 2018 06 28 oa15.53.01.jpg
webvisible.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 1. júla 2018Zdroj www.webvisible.com, © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: