Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

5 typov žien, od ktorých muži najčastejšie utekajú. Patríte medzi nich?

rozchod
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
rozchod www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

V dnešnej dobe je viac a viac osamelých žien. A to predovšetkým kvôli tomu, že mužom už toľko neveria. V dnešnej dobe veľa vzťahov končí neverou a nie je tak divu, že vzťah skončí a obaja partneri nakoniec skončia sami. Ale to, že ženy mužom neveria, nie je jediným dôvodom, prečo sú osamelé. Od niektorých žien muži jednoducho utekajú. A to konkrétne od týchto 7 typov žien.

1. Žena, ktorá chce celý vzťah riadiť sama. Aj keď môže mať dobré úmysly, nie je dobré, aby mužovi hovorila, čo má robiť a ako sa má správať. Vo vzťahu ste dvaja, nie jeden. Ženy, ktoré sa snažia vzťah samy korigovať, končia najčastejšie osamotené.

2. Žena, ktorá si myslí, že robí všetko lepšie. Svoje chyby prehliada, ale tie mužovi neustále komentuje. Cíti sa ako tá, čo robí všetko dobre. Muž, ktorý nemá vo vzťahu priestor, z neho nakoniec utečie.

3. Žena, ktorá sexualitu dáva na prvé miesto a vďaka nej potom s mužom manipuluje. Ak sa potom nespráva tak, ako žena chce, aby sa správal, má muž po sexe. Také vydieranie znesie len málokto.

4. Žena, ktorá potrebuje neustále utešovať a zachraňovať. Existujú ženy, ktoré sú bohužiaľ dosť precitlivené, s čím sa dokáže zmieriť máloktorý muž. Od takých žien sa muži často snažia utiecť, avšak neuvedomujú si, že tým jej ublíži najviac.

5. Žena, ktorá je žiarlivá a hysterická. Niektoré ženy občas žiarlia oveľa viac, než tie ostatné. Muži berú žiarlivosť za prejav nedôvery a majú pocit, že im ich ženy neveria a podozrievajú ich z nevery. Paradoxne práve kvôli nedôvere a podozreniu z nevery sa muži nakoniec k nevere uchýlia.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 21. decembra 2021
reklama:
reklama:
reklama: