5 vážne divných faktov, ktoré si nevedel o Danovi Bilzerianovi!

Zdieľať
Horizon33_2015-3-16_15-18-57

Internetový playboy známy aj ako „kráľ Instagramu“ Dan Bilzerian, je skutočne zaujímavý človek… Tieto fakty si o ňom pravdepodobne nevedel!

1. Dan Bilzerian má arménske korene. K známym americkým celebritám s arménskym pôvodom patrí aj rodinka Kardashianovcov a možno poznáš skupinu System Of a Down – tiež majú pôvod v Arménsku. BTW, keď už sme pri Arménsku, pochádza odtiaľ aj najlepšia torta na svete – Marlenkaaa :-D Mimochodom, možno sa to nezdá, ale Dan nie je žiaden obor. Je vysoký asi tak, ako Justin Bieber – teda 175 centimetrov.

bilzerian

2. V minulosti bol súčasťou námorného vojska. Prešiel si náročným výcvikom, no prípravy nedokončil. Vraj preto, že sa nepohodol s nadriadeným. A tak ho z armády jednoducho vyhodili.

https://instagram.com/danbilzerian/
https://instagram.com/danbilzerian/ Foto: instagram.com

3. Dan Bilzerian je herec a kaskadér. Robil dabléra Gerardovi Butlerovi vo filme Pád Bieleho domu a objavil sa aj v snímke Jedna za všetky, v ktorej hlavnú úlohu stvárnila Cameron Diaz.

https://instagram.com/danbilzerian/
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jr4df2xHhwc Foto: instagram.com

4. Prekonal dva infarkty, a to ešte pred tridsiatkou! Po piatich dňoch nepretržitého žúrovania, snowboardovania, hazardovania, drogovania, pitia alkoholu a ktovie ešte čoho, prosto dostal infarkt… A druhý raz to vraj bolo po tom, čo si dal viagru, hoci ju vzhľadom na svoj vek nepotrebuje…

https://instagram.com/danbilzerian/
https://instagram.com/danbilzerian/ Foto: instagram.com

5. Nech sa ti to zdá akokoľvek čudné, je to pravda – Dan Bilzerian sa venuje pomáhaniu. Napríklad pomáha zachraňovať kozy – teraz myslíme tie zvieratá, čo dávajú mlieko. Pomohol aj obetiam tajfúnu Haiyan.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom