5 znakov toho, že už "TO" zúfalo potrebuješ a aj včera bolo pre teba neskoro!

Zdieľať
ID-100152262

Ak si single a nevieš si užiť všetky výhody, ktoré tento stav slobody prináša, môže sa stať, že máš nedostatok vitamínu S. Ak na sebe pozoruješ tieto znaky, mal by si so sebou začať niečo robiť.

1. Ak do svojho prehliadača začneš písať akékoľvek slovo začínajúce sa na písmeno „P“, automaticky ti vyhodí stránky s obsahom pre dospelých. Takže si pekne vymaž históriu a choď čo najďalej od svojho počítača – tak sa ti šanca na to, že budeš mať s niekým sex výrazne zvyšuje.

2. Predavačka v potravinách alebo poslíček s pizzou zrazu vyzerajú oveľa príťažlivejšie ako kedykoľvek predtým!

3. Začínaš uvažovať nad tým, že zavoláš svojej bývalke či bývalému a utešuješ sa, že síce bol celý vzťah nanič, no sex bol super. Zobuď sa! Nebol!

ID-10090863

4. Aj susedova mačka je aktívnejšia ako ty!? Ak počuješ v noci tie podivné mačacie pazvuky, tak to sa ti len mačky z okolia pod oknom vysmievajú, že ony majú sex a ty nie. Kedy si si naposledy ty vyšiel do ulíc po zotmení?

5. Tvoje erotické predstavy vyzerajú ako scény z pornofilmu. Uvedom si, že ak dáš návrh opravárovi alebo kolegyni v práci, pravdepodobne to nedopadne tak, ako v tom filme, pri ktorom si včera večer sladko zaspal.

V prípade, že si sa našiel aspoň v troch odpovediach, mal by si svoju situáciu okamžite riešiť, lebo ti sexuálny deficit začína liezť na nervy! :-D

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom