Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

6 efektívnych flirtovacích taktík, ktoré vás premenia v sexy extrovertnú ženu

flirt
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
flirt www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Flirtovanie sa v dnešnej dobe stáva novým trendom nadväzovania vzťahov. Ale nie každý vie, ako flirtovať efektívne a s citom. Existuje však niekoľko trikov, ktoré môžu ženy využiť pri účinnom flirtovaní, bez toho aby sa správali neúctivo a prehnane. Pokiaľ vás zaujíma, ako prinútiť chlapa, aby urobil to, čo si prajete,prečítajte si ako na to.

1. Očný kontakt

Je nutné udržiavať očný kontakt s osobou, s ktorou sa práve bavíte. To ukazuje nielen vaše sebavedomie, ktoré môže urobiť ohromný dojem, ale zároveň aj váš úprimný záujem o dotyčného.

2. Červené šaty

Podľa odborníkov červená farba so sebou nesie dobré správy a je vždy užitočná pri „lákaní“ ostatných. Jednoducho povedané ide o „vábivú“ a zvodnú farbu. Je teda vhodné zvoliť červené šaty, ak sa chystáte na zvláštnu príležitosť.

3. Humor

Jedná sa o jeden z najdôležitejších parametrov, vďaka ktorému si môžete získať srdce každého. Práve humor je to, čo na vás muži ocenia. Je to pre nich do určitej miery spojenie krásy a inteligencie.

4. Úsmev

Usmievavá žena dokáže byť tak rozkošná, že dokáže ľahko získať pozornosť každého. Nielen, že predstavuje váš dobrý humor, ale tiež reprezentuje vaše celkové zdravie a prístup k životu. Takže nezabudnite „úsmev vždy so sebou“.

5. Zrkadlenie vášho partnera

Ľudia si často hľadajú sebe podobných. Je preto dobré pri vzájomnej komunikácii zrkadliť zvyky partnera. Tým úprimne prejavíte záujem o dotyčného. Týmto spôsobom je možné pokračovať zdravo v konverzácii a pritiahnuť záujem ostatných.

6. Intonácia

Udržiavanie hlasového tónu je najdôležitejším kritériom, pretože predstavuje vaše sebavedomie, úprimnosť, záujem a lojalitu.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 8. októbra 2021
reklama:
reklama:
reklama: