6 neuveriteľne úspešných ľudí, ktorí boli v detstve šikanovaní

Zdieľať
Sikanovani znami ludia sita ap.jpg
SITA /AP

Mnoho celebrít bolo vo svojom detstve obeťami šikanovania. Šikanovanie formovalo osobnosti nespočetného množstva úspešných ľudí. Aj týchto šesť si prešlo ťažkým obdobím vo svojom živote:

Rihanna

Ako dieťa vyrastajúce v Barbadose bola Rihanna šikanovaná kvôli svojmu vzhľadu. V roku 2013 pre Glamour uviedla, že spolužiaci si ju doberali za rôzne veci, od farby jej pleti, ktorá bola svetlejšia, až po jej prsia, keď dospievala.

Rihanna
SITA /AP

Kate Middleton

Ani členka kráľovskej rodiny neunikla v čase dospievanie šikanovaniu. Veľmi ťažko brala, že si ju doberali pre jej vzhľad i pre jej prívetivú povahu. Z toho dôvodu nechceli s Williamom svadobné dary, ale požiadali hostí, aby venovali peniaze organizácii BeatBullying.

Kate Middleton
SITA /AP

Eminem

Ako dieťa, ktoré sa často presúvalo z jednej školy do druhej, bol šikanovaný za to, že bol outsider. „Bol som bitý v kúpeľniach, na chodbách, strkali ma do skriniek,“ povedal.

Eminem
SITA /AP

Lady Gaga

Počas štúdia bola šikanovaná za to, že je iná. „Byť napádaný za to, že je človek škaredý, má veľký nos je nepríjemné,“ uviedla. Posmievali sa jej za to, že si stále spievala, za jej mejkap či za to, že jej smiech je taký smiešny.

Lady Gaga
SITA /AP

Chris Rock

Komik Chris Rock bol jedným z mála čiernych študentov na svojej strednej škole v Brooklyne a bolo bežné, že ho bieli študenti napádali a šikanovali. Podľa jeho slov ho to motivovalo k úspechu a šikanovanie nazval „definujúcim momentom môjho života“.

Chris Rock
SITA /AP

Justin Timberlake

O šikovaní v detstve začal známy spevák hovoriť v roku 2015. Nazývali ho divným, iným a slovami, ktoré nie je vhodné vysloviť. „Našťastie ma moja matka naučila, že byť iný je dobrá vec, že byť rozdielny znamená, že by som mohol urobiť zmenu,“ uviedol.

Justin Timberlake
SITA /AP

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom