8 celebrít, ktoré nepijú alkohol

Zdieľať
Befunky collage 3 5.jpg
www.instagram.com

Napriek tomu, že veľa slávnych ľudí bojuje častokrát nielen so slávou, ale aj s rôznymi závislosťami, tak sa medzi nimi nájdu aj ľudia, ktorých ani závislosť na alkohole vôbec nestraší, pretože nepijú alkohol. Vedeli ste to o týchto 8 celebritách?

Blake Lively

Americká herečka Blake Lively, ktorá sa preslávila predovšetkým účinkovaním v seriáli Gossip Girl vôbec nepije alkohol a tiež ani nefajčí. A aj vďaka tomu vyzerá vždy očarujúco.

John Travolta

Známy americký herec John Travolta sa radí tiež do skupiny slávnych ľudí, ktorých alkohol vôbec neláka.

Natalie Portman

Americká herečka Natalie Portman, ktorá si zahrala v nejednom úspešnom filme sa rada chváli tým, že vyznáva zdravý životný štýl bez kvapky alkoholu.

Jennifer Hudson

Americká speváčka Jennifer Hudson, ktorá sa preslávila účinkovaním v speváckej súťaži American Idol zvláda slávu aj bez alkoholu.

Eva Mendes

Americká herečka a modelka Eva Mendes je dennodenne vo svete šoubiznisu, o to viac ju treba obdivovať, že ho zvláda bez pohárika v ruke.

Kim Cattrall

Herečka Kim Cattrall, ktorá je známa predovšetkým postavou Samathy v seriáli Sex v meste v skutočnosti vôbec nepije alkohol, aj keď v seriáli to vyzerá miestami celkom naopak.

David Beckham

Jeden z najznámejších futbalistov sveta David Beckham taktiež nepije vôbec alkohol, a aj pre to sa mu v športe tak darilo a darí dodnes.

Kim Kardashian

Americká hvieza Kim Kardashian, ktorá sa preslávila účinkovaním v nejednej reality show nepije alkohol. Táto informácia prekvapí nejedného človeka, pretože jej životný štýl vyzerá miestami práve naopak.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom