Adoptoval dvoch pitbulov. Nečakal, že sa o niekoľko dní neskôr bude musieť stretnúť s takouto situáciou

Zdieľať
psy

Muž si adoptoval dvoch pitbulov. Nečakal, že sa o niekoľko dní neskôr bude musieť stretnúť s takouto situáciou.

Robert McGowan sa rozhodol dať dvom pitbulom nový domov. Podľa správ The Dodo tieto zvieratá nemali ľahký život a potrebovali veľa lásky a trpezlivosti. Muž ich pomenoval Ellabelle a Ladybug. Pitbuli boli veľmi priateľskí psy a zamilovali si svojho pána, ktorý im dal nový život. Robert si toho bol dobre vedomý, ale jedna situácia ho zvláštnym spôsobom presvedčila.

Keď potreboval pomoc, psy ponáhľali na pomoc. Muža napadli štyria cudzí ľudia. Zbili ho a chceli mu ukradnúť auto. Útočníci netušili, že čoskoro budú musieť utiecť. Nahnevaní pitbuly  sa na nich vrhli. „Vyhnali ich,“ priznáva Robert pre The Dodo. „Moji psy vbehli do garáže a postavili sa za mňa.“ „Stáli tam, štekali a uisťovali sa, že už mi nikto neublíži. Štyria ľudia sa dali na útek,“ dodáva.

Robert považuje svojich psov za veľmi nežných, ale dokážu ho brániť, kedykoľvek je treba. Ich láska je neopísateľná! „Ukázalo sa, že tieto pôvodne nechcené psy sú moji záchrancovia,“ píše. „Zachránili mi život. Zvážte prosím adopciu psov z útulku. Možno vám tiež zachránia život.“

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom