Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Aj stavaním domina sa dá preraziť na Youtube! Sleduj, aké umelecké kúsky tvorí Lily

3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Lily Hevesh vlastní kanál Hevesh5, na ktorom zdieľa svoje neuveriteľné domino výtvory. Táto profesionálna staviteľka domina vlastní desiatky tisíc jeho rôznych druhov, ktoré skladá do krásnych tvarov, obrazov a farebných kombinácií. Jej diela sú ale vždy najkrajšie, keď malé doštičky domín začnú padať.

Na kanáli Hevesh5 môžeš okrem padajúceho domina sledovať aj jeho výstavbu, tutoriály a aj faily a všelijaké nezdary. Lily taktiež točí vlogy, ktorú sú však vždy nejakým spôsobom spojené s dominom. Samozrejme, v jej videách nejde o obyčajné padajúce domino postavené do nudných radov, ale o komplikované dizajny. Jej výtvory vždy vyrazia dych.

www.youtube.com

Dalo by sa povedať, že stavanie domino nie je pre Lily len hobby, ale jej práca a život. Okrem toho, že tvorí domino kreácie pre svoj Youtube kanál, tak aj navrhuje a skladá úchvatné domino zoradenia na zábavách a oslavách.

www.youtube.com

Na prvý pohľad sa takýto koníček alebo práca zdá byť jednoduchá. Stavanie domina však vyžaduje trpezlivosť, kopec času a hlavne opatrnosť. Stačí jediný zlý pohyb alebo nešťastná nehoda a hodiny stavebnej práce sú v keli.

Tvorenie umeleckých diel z domina je často tímová práca, najmä pri veľkých projektoch. To je pre staviteľov domina pozitívom – v príjemnom a šikovnom kolektíve sa predsa robí všetko ľahšie, rýchlejšie a je to hlavne aj väčšia zábava!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 7. februára 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: