Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Aj vaša obľúbená čokoláda o vás prezradí akí ste

čokoláda
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
čokoláda www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Pravdepodobne veľmi dobre viete o tom, že mnoho vašich zvykov, váš štýl obliekania alebo vaša obľúbená farba o vás môžu prezradiť skutočne veľa. Vedeli ste však o tom, že aj vaša obľúbená čokoláda o vás prezradí aj vaše najväčšie tajomstvo?

Mliečna čokoláda

Máte harmonickú osobnosť a čokoládu skutočne milujete. Keď to na vás príde, ste schopní zjesť na posedenie celú tabuľku čokolády. Vaša povaha je pokojná a vyrovnaná. Ste citlivá osoba, ktorá sa o seba stará a túži po veľkej rodine. Čo sa módy týka, dávate prednosť skôr jednoduchším a praktickým kúskom. Vaše bývanie vyžaruje rodinnú atmosféru.

Horká čokoláda

Máte rozvážnu povahu a čo sa stravovania týka, snažíte sa jesť zdravo. Čokoládu síce milujete, ale pochutnávate si na nej len zriedka. Navyše veľmi dobre viete, že horká čokoláda je špecialistami považovaná za najzdravší variant. Ste človek, ktorý vždy povie to, čo má na jazyku. Ste úprimná osoba, ktorá sa nebojí prejaviť svoj názor. V obľube máte eleganciu a vyhýbate sa nápadným doplnkom. Čo sa týka bývania, milujete čistotu a poriadok.

Čokoláda s náplňou

Ste zvedavá osoba milujúca presnosť. Experimenty pre vás nie sú cudzím slovom a to nielen v živote, ale aj čo sa výberu sladkostí týka. Milujete prekvapenie, zmeny a celkovo neznášate nudu, takže ste radi, keď sa stále niečo deje. Ste plní nápadov a fantázie. Vždy nosíte originálne oblečenie a je vám jedno, kto má na vás aký názor. Váš módny štýl je trochu netradičný, rovnako tak čo sa týka bývania.

Biela čokoláda

Ste citlivý rojko. Pokiaľ máte chuť na sladkosť, vždy musí byť čo najsladšia. Sladký je aj váš život  alebo ho tak aspoň vnímate. Ste romantický idealista, ktorý je veľmi kreatívny. Ľudia sa na vás môžu vždy spoľahnúť. Milujete pastelové farby a vo svojom byte či dome potrebujete mať dostatok kvetín, sviečok a svetla.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 13. júna 2022
reklama:
reklama:
reklama: