Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ak sa vám podarí nájsť autobus, za menej ako 30 sekúnd, ste naozajstný profík

Hádanka
Hádanka Foto: youtube.com
reklama:
reklama:

Pripravili sme jeden test, ktorý preverí vaše zmysly. Nie je to nič náročné, ale je potrebné, aby ste sa na to poriadne sústredili a vyhradili si na to dostatok času. Ak neuspejete, nie je nutné z toho byť sklamaný. Mnoho ľudí, ktorí tento test skúšali, neuspeli, ale to nevadí. Tento test preverí váš zrak, ktorý by ste mali mať v poriadku. Poďte to vyskúšať a povedzte, kde sa v hromade áut nachádza autobus?

Precvičte svoj mozog

V dnešnej modernej dobe plnej technológií je všetko jednoduchšie ako predtým. Na všetko máme kalkulačky, počítače a iné stroje, ktoré za nás robia veľa vecí. Náš mozog prestáva byť toľko aktívny. Je teda nutné mu občas pomôcť a trochu ho potrápiť a precvičiť ho. Ak máte radi hádanky, krížovky, sudoku alebo ďalšie rébusy, bude to pre vás ľahké.

Autobus medzi autami

Úloha je veľmi jednoduchá. Pozrite sa na obrázok, v ktorom je umiestnených veľa bledomodrých áut a jeden autobus. Všetky autá sú v geometrických rovinách a sú úplne rovnaké. Bledomodrý je tiež spomínaný autobus a vyzerá podobne ako vozidlá, však sa trochu líši. Vašou úlohou je samozrejme autobus nájsť.

autá
autá

Len 10 sekúnd

Možno sa vám to zdá naozaj jednoduché, ale je tu jeden háčik. Musíte to splniť do 10 sekúnd. Požiadajte niekoho, aby vám to stopol, pretože jedine tak to bude naozaj fér. Ak ste čestní, čo určite ste, môžete to skúsiť aj sami. Vrelo odporúčame, aby ste naozaj dodržali tých 10 sekúnd. Podarilo sa vám?

Odpoveď na druhej stránke

reklama:
reklama:

Otvoriť prezentáciu, kliknite sem:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 3. októbra 2021
reklama:
reklama:
reklama: