Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ak ste sa narodili v tomto znamení, vyjsť s vami je takmer nemožné

ryby
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ryby www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Ryby majú nápaditú a emocionálnu dispozíciu, a často dokážu svoje myšlienky dobre skryť od okolitého sveta. Sú to jemní, milujúci ľudia, ktorí sa starajú o iných ľudí a majú srdce zo zlata. Ale ľahko sa môžu dostať do pasce svojich vlastných protichodných pocitov a myšlienok. Radi sa snažia uniknúť z reality, pretože majú hlboký svet na preskúmanie.

Ryby majú silné kreatívne myslenie. Často sa však cítia nepochopení ľuďmi okolo nich a môžu ľahko prepadnúť depresii, pokiaľ cítia, že ich hlas nie je počuť. Ryby majú veľa čo ponúknuť svetu, a každý z nás by sa mohol veľa čo naučiť z toho vysoko intuitívneho znamenia, ak sa im snažíme porozumieť. Prečo je ryba znamenie, ktorému je najťažšie rozumieť? Túžia po tom, aby im ľudia rozumeli, ale nemajú vždy tie správne slová k dispozícii, aby nimi vyjadrili, ako sa cítia alebo čo potrebujú.

Veľa času trávia vo svojich hlavách, čo sťažuje okolie nadviazať s nimi kontakt. Ryby sa dokážu otvoriť, ale na to je potrebný čas. Musíte s nimi zaobchádzať s láskou, rešpektom a pochopením, a budete mať ich dôveru raz dva. Ak začnete hovoriť o fantázii, umení alebo niečom inom tvorivom, ihneď uvidíte ako ožijú a zapoja sa do rozhovoru. Ryby rady utekajú z reality. Rýchlo sa prestanú zaujímať o moderný svet, pretože sa im to zdá vyčerpávajúce sa tým zaoberať.

Rady utekajú do sveta svojich myšlienok, preto môžu často pôsobiť rezervovane až hrubo. Ak ich v tomto budete chápať, bude oveľa jednoduchšie sa s nimi priateliť, keď budú vo svojom svete. Chcú byť blízko u ľudí, ale boja sa, že ich zrania. Vzhľadom k tomu, ryby majú starostlivú povahu, ľudia to často využívajú. Chcú mať blízke vzťahy, ale pretože sa často v minulosti popálili, nevedia sa zbaviť strachu zo zrady. Keď im dáte šancu, a otvoríte sa im, vznikne medzi vami krásny vzťah, či už romantický alebo platonický.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 12. apríla 2022
reklama:
reklama:
reklama: