Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ak zaznamenáte podobné signály, možno sa s vami chcela spojiť duša blízkeho zosnulého

dotyk
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
dotyk www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Keď odíde milovaná osoba, vždy je to pre človeka obrovská rana, ktorá sa len tak nezahojí. Niektorí ľudia však veria, že tento človek neodišiel nadobro, len sa iba oddelila jeho duševná schránka od tej fyzickej. Možno z tohto dôvodu sa niektorí ľudia snažia so zosnulými spojiť alebo ich akokoľvek kontaktovať. Niektorí naopak tvrdia, že ich blízka osoba prišla sama navštíviť a majú o tom aj svoje dôkazy. Hoci na to môže mať každý z nás odlišný názor a tieto tvrdenia nie sú ničím vedecky podložené, je dobré mať z času na čas otvorenú myseľ a niektorý z týchto faktov si pripustiť. Tieto veci môžu znamenať, že sa s vami snažila spojiť vaša blízka zosnulá osoba.

Známa vôňa

Je vedecky dokázané, že čuchové vnemy sú so spomienkami najviac spájané. Ľudia, ktorí veria, že ich zosnulá osoba navštívila, uviedli, že len prechádzali miestnosťou a zrazu ucítili buď parfum danej osoby alebo cigaretový dym, ktorý k zosnulej osobe neodmysliteľne v čase života patril.

Sen

Medzi najčastejšiu formu kontaktu pochopiteľne patrí sen. Mnoho ľudí, ktorí práve prechádzajú stratou blízkej osoby, navštívi daná osoba práve vo sne, kde sa ich snaží pred niečím varovať alebo ich len upokojiť.

Premiestňovanie vecí

Ďalšia forma kontaktu zosnulej osoby s vami sa môže prejavovať aj tak, že predmet, ktorý napríklad tejto osobe patril alebo jej bol len niečím blízky, sa zrazu objaví na inom mieste, než na akom bol doteraz.

Prítomnosť

Mali ste niekedy pocit, že nie ste v miestnosti sami a vy presne viete, kto tam s vami je? Ťažko sa tento pocit dá popísať slovami a ten kto ho nezažil, ho najskôr nepochopí, ale aj to je snaha zosnulej osoby sa s vami spojiť.

Čísla

Ak po smrti milovaného človeka naraz na každom rohu stretávate známe čísla, napríklad vaše spoločné obľúbené číslo alebo aj dátum narodenia či výročia, je to len ďalšia snaha o komunikáciu s vami.

Dotyk

Mnoho ľudí tiež uviedlo, že pocítili nežný dotyk na ramene alebo prítomnosť blízkej osoby na druhej strane postele, kde spávala.

Zvieratá

O tom, že zvieratá majú oveľa intenzívnejšie vnímanie, než my ľudia, sa vie už dlhú dobu a niektorí ľudia tiež veria v to, že zosnulí dokážu komunikovať prostredníctvom zvierat. Pokiaľ vás teda navštevuje akékoľvek zviera, môže to byť znamenie toho, že duša zosnulej osoby je práve v tomto zvierati a snaží sa vám byť nablízku.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 13. augusta 2022
reklama:
reklama:
reklama: