Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Aká má byť podľa mužov dokonalá žena. Spĺňate ich požiadavky?

muž so ženou
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
muž so ženou www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Rovnako ako ženy majú predstavu o dokonalom mužovi, aj muži majú predstavu o dokonalej ženye Akonáhle si má človek predstaviť dokonalého partnera, nejde len o vzhľad, ale aj o vlastnosti, ktoré by mal mať dokonalý partner. Psychológovia urobili prieskum, počas ktorého sa pýtali mužov, aké vlastnosti by mala mať ideálna partnerka. Toto sú ich odpovede!

„Mala by byť sebavedomá a súcitná. Sebavedomie by však malo byť zdravé. Áno a pokiaľ ide o vzhľad, mala by mať pekný a dobrý zadok!”

„Chcel by som takú ženu, ktorá je pekná, pohodová, láskavá a vie dobre variť. S takou ženou by som si dokázal predstaviť budovať vzťah, ktorý vydrží do konca života.“

„Ideálna partnerka by mala byť inteligentná, sebavedomá, vtipná a súcitná. Najlepšie je, keď si sadnete nielen na mentálnej, ale aj na fyzickej úrovni.“

„S ideálnou partnerkou by nám to malo klapať v posteli a mali by sme spolu vedieť komunikovať. Chcem ženu, s ktorou sa budem veľmi rozprávať celé večery. Ženu, ktorá bude úprimná a dokáže povedať aj nepríjemné veci do očí. Ženu, s ktorou sa dá vždy o všetkom hovoriť. Musí mať dobrý zmysel pre humor. Akonáhle tieto vlastnosti má, všetky nedokonalosti idú bokom.”

„Chcem ženu, ktorá sa vie úprimne smiať a má skvelý zmysel pre humor. Musí byť milá, starostlivá a dobrodružná. Taká žena je top!”

„Ideálna partnerka by nemala byť zahľadená do seba. Chcem ženu, pre ktorú budú dôležitejšie veci ako to, ako vyzerá. Musí byť súcitná, empatická a verná.“

„Chcel by som ženu, ktorá je súcitná, láskavá, pokojná a nezávislá. Mala by byť zdvorilá a mala by sa vedieť o seba postarať. Chcem ženu, ktorá má svoje sny a ciele a za nimi si ide. Ženu, ktorá bude sama sebou a bude chápať, že spolu nemusíme tráviť každý deň.”

„Chcel by som ženu, ktorá bude mať rovnaký hudobný vkus, pretože som milovníkom hudby. Ženu, ktorá bude spokojná so svojím životom a bude mať rada svoju prácu. Ženu, ktorá je inteligentná a bystrá.”

„Moja partnerka by mala byť inteligentná a mala by byť predovšetkým dobrým človekom. Mala by mať rovnaké ciele ako ja, aby sme ich spoločne mohli plniť. Tiež by nám to malo klapať v posteli.”

„Chcel by som ženu, s ktorou je sranda a nebudem sa s ňou nudiť. Niekoho, kto ma podrží v najhorších chvíľach. Chcem, aby bola láskavá, čestná, nadšená pre život a vedela privrieť oči pred malými nedostatkami.”

„Chcem cieľavedomú ženu, ktorá bude chcieť rásť a bude ochotná sa učiť. To je pre mňa najdôležitejšie.”

„Ja milujem ženy, ktoré vedia variť. Keď sú v kuchyni, sú neskutočne sexi. Preto by som chcel, aby moja žena vedela variť a aby ju varenie bavilo.“

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 13. novembra 2022
reklama:
reklama:
reklama: