Aká má byť podľa mužov dokonalá žena. Spĺňate ich požiadavky?

Zdieľať
muž so ženou
muž so ženou www.gettyimages.com

Rovnako ako ženy majú predstavu o dokonalom mužovi, aj muži majú predstavu o dokonalej ženye Akonáhle si má človek predstaviť dokonalého partnera, nejde len o vzhľad, ale aj o vlastnosti, ktoré by mal mať dokonalý partner. Psychológovia urobili prieskum, počas ktorého sa pýtali mužov, aké vlastnosti by mala mať ideálna partnerka. Toto sú ich odpovede!

„Mala by byť sebavedomá a súcitná. Sebavedomie by však malo byť zdravé. Áno a pokiaľ ide o vzhľad, mala by mať pekný a dobrý zadok!”

„Chcel by som takú ženu, ktorá je pekná, pohodová, láskavá a vie dobre variť. S takou ženou by som si dokázal predstaviť budovať vzťah, ktorý vydrží do konca života.“

„Ideálna partnerka by mala byť inteligentná, sebavedomá, vtipná a súcitná. Najlepšie je, keď si sadnete nielen na mentálnej, ale aj na fyzickej úrovni.“

„S ideálnou partnerkou by nám to malo klapať v posteli a mali by sme spolu vedieť komunikovať. Chcem ženu, s ktorou sa budem veľmi rozprávať celé večery. Ženu, ktorá bude úprimná a dokáže povedať aj nepríjemné veci do očí. Ženu, s ktorou sa dá vždy o všetkom hovoriť. Musí mať dobrý zmysel pre humor. Akonáhle tieto vlastnosti má, všetky nedokonalosti idú bokom.”

„Chcem ženu, ktorá sa vie úprimne smiať a má skvelý zmysel pre humor. Musí byť milá, starostlivá a dobrodružná. Taká žena je top!”

„Ideálna partnerka by nemala byť zahľadená do seba. Chcem ženu, pre ktorú budú dôležitejšie veci ako to, ako vyzerá. Musí byť súcitná, empatická a verná.“

„Chcel by som ženu, ktorá je súcitná, láskavá, pokojná a nezávislá. Mala by byť zdvorilá a mala by sa vedieť o seba postarať. Chcem ženu, ktorá má svoje sny a ciele a za nimi si ide. Ženu, ktorá bude sama sebou a bude chápať, že spolu nemusíme tráviť každý deň.”

„Chcel by som ženu, ktorá bude mať rovnaký hudobný vkus, pretože som milovníkom hudby. Ženu, ktorá bude spokojná so svojím životom a bude mať rada svoju prácu. Ženu, ktorá je inteligentná a bystrá.”

„Moja partnerka by mala byť inteligentná a mala by byť predovšetkým dobrým človekom. Mala by mať rovnaké ciele ako ja, aby sme ich spoločne mohli plniť. Tiež by nám to malo klapať v posteli.”

„Chcel by som ženu, s ktorou je sranda a nebudem sa s ňou nudiť. Niekoho, kto ma podrží v najhorších chvíľach. Chcem, aby bola láskavá, čestná, nadšená pre život a vedela privrieť oči pred malými nedostatkami.”

„Chcem cieľavedomú ženu, ktorá bude chcieť rásť a bude ochotná sa učiť. To je pre mňa najdôležitejšie.”

„Ja milujem ženy, ktoré vedia variť. Keď sú v kuchyni, sú neskutočne sexi. Preto by som chcel, aby moja žena vedela variť a aby ju varenie bavilo.“

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom