Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Akí sú vaši priatelia podľa ich znamení zverokruhu?

kamarátky
kamarátky www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Či už sa s niekým priatelíte dlhé roky alebo len pár týždňov, najskôr by vás ani nenapadlo, že na vašom vzájomnom vzťahu sa môže podieľať aj to, v akom sa váš kamarát či kamarátka narodili. Lenže práve znamenie zverokruhu sa odráža ako na partnerských vzťahoch, tak aj na tých priateľských. Aké sú teda jednotlivé znamenia, čo sa týka priateľstva a aké sú pre nich charakteristické rysy?

Baran

Barani sú známi svojimi občasnými výbuchy hnevu. Pokiaľ je to pre vás len malá prekážka, ktorú dokážete tolerovať, získate priateľa na celý život, ktorý pri vás bude stáť, nech sa deje, čo sa deje. Barani sú vernými priateľmi aj partnermi. Ak vás bude čokoľvek trápiť, u Barana máte istotu, že vás vždy rád vypočuje a poradí.

Býk

Býci sú tí priatelia, ktorí vás chcú vidieť šťastnými a urobia pre to takmer čokoľvek. Aj napriek tomu, že na nejaké neplánované divoké dobrodružstvo si ich príliš neužijete, budete mať v Býkovi obrovskú oporu. Dokážu vám odpustiť a za všetkým zlým urobiť hrubú čiaru, najskôr sa im však budete musieť riadne ospravedlniť a ukázať, že vás to úprimne mrzí.

Blíženci

Títo ľudia majú veľa priateľov, známych aj kamarátov, preto od nich akékoľvek sľuby či dohovory neberte príliš vážne. Myslia si totiž, že aj vy to v priateľskej sfére máte podobne a predpokladajú, že keď nevyjde pomoc z ich strany, pomôže vám niekto iný. Aj tak sú to ale dobrí priatelia, ktorí nepokazia žiadnu srandu, avšak budete to musieť byť asi vy, kto sa ozve ako prvý.

Rak

Pre Rakov je najdôležitejšia v živote ich rodina, avšak v tesnom závese sú aj priatelia. Milujú všetkých svojich blízkych bez rozdielu a nedajú na nich dopustiť. Svojich priateľov berú ako svoju druhú rodinu a sú schopní pre nich urobiť všetko, čo im na očiach uvidia. Budú za vami stáť aj v situáciách, keď nebudete mať pravdu. Majte však na mysli aj to, že svoju oddanosť im budete musieť vrátiť rovnakou mincou.

Lev

Levy občas môžu na prvý pohľad pôsobiť sebecky. Keď ich však spoznáte o trochu viac, zistíte, že sú to skvelí priatelia, ktorí pre vás urobia aj nemožné. Nikdy však Leva nesklamte alebo neurážajte jeho ego. Keď na to príde, dá vám to najavo a z dobrého levíčaťa sa razom stane divoká šelma.

Panna

Panny nemajú príliš veľa priateľov. Nie je to ale spôsobené tým, že by to neboli dobrí ľudia, ale tým, že sú k ľuďom veľmi opatrní a svojich priateľov si dôkladne vyberajú. Desia sa totiž toho, že by ich niekto mohol sklamať a ublížiť im. Keď však nájdu niekoho, komu veria a môžu sa mu zveriť s čímkoľvek, verte, že to bude priateľstvo na celý život.

Pokračujte na ďalšej strane

reklama:
reklama:

Otvoriť prezentáciu, kliknite sem:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 20. novembra 2022
reklama:
reklama:
reklama: