Akí sú vaši priatelia podľa ich znamení zverokruhu?

Zdieľať
kamarátky

Či už sa s niekým priatelíte dlhé roky alebo len pár týždňov, najskôr by vás ani nenapadlo, že na vašom vzájomnom vzťahu sa môže podieľať aj to, v akom sa váš kamarát či kamarátka narodili. Lenže práve znamenie zverokruhu sa odráža ako na partnerských vzťahoch, tak aj na tých priateľských. Aké sú teda jednotlivé znamenia, čo sa týka priateľstva a aké sú pre nich charakteristické rysy?

Baran

Barani sú známi svojimi občasnými výbuchy hnevu. Pokiaľ je to pre vás len malá prekážka, ktorú dokážete tolerovať, získate priateľa na celý život, ktorý pri vás bude stáť, nech sa deje, čo sa deje. Barani sú vernými priateľmi aj partnermi. Ak vás bude čokoľvek trápiť, u Barana máte istotu, že vás vždy rád vypočuje a poradí.

Býk

Býci sú tí priatelia, ktorí vás chcú vidieť šťastnými a urobia pre to takmer čokoľvek. Aj napriek tomu, že na nejaké neplánované divoké dobrodružstvo si ich príliš neužijete, budete mať v Býkovi obrovskú oporu. Dokážu vám odpustiť a za všetkým zlým urobiť hrubú čiaru, najskôr sa im však budete musieť riadne ospravedlniť a ukázať, že vás to úprimne mrzí.

Blíženci

Títo ľudia majú veľa priateľov, známych aj kamarátov, preto od nich akékoľvek sľuby či dohovory neberte príliš vážne. Myslia si totiž, že aj vy to v priateľskej sfére máte podobne a predpokladajú, že keď nevyjde pomoc z ich strany, pomôže vám niekto iný. Aj tak sú to ale dobrí priatelia, ktorí nepokazia žiadnu srandu, avšak budete to musieť byť asi vy, kto sa ozve ako prvý.

Rak

Pre Rakov je najdôležitejšia v živote ich rodina, avšak v tesnom závese sú aj priatelia. Milujú všetkých svojich blízkych bez rozdielu a nedajú na nich dopustiť. Svojich priateľov berú ako svoju druhú rodinu a sú schopní pre nich urobiť všetko, čo im na očiach uvidia. Budú za vami stáť aj v situáciách, keď nebudete mať pravdu. Majte však na mysli aj to, že svoju oddanosť im budete musieť vrátiť rovnakou mincou.

Lev

Levy občas môžu na prvý pohľad pôsobiť sebecky. Keď ich však spoznáte o trochu viac, zistíte, že sú to skvelí priatelia, ktorí pre vás urobia aj nemožné. Nikdy však Leva nesklamte alebo neurážajte jeho ego. Keď na to príde, dá vám to najavo a z dobrého levíčaťa sa razom stane divoká šelma.

Panna

Panny nemajú príliš veľa priateľov. Nie je to ale spôsobené tým, že by to neboli dobrí ľudia, ale tým, že sú k ľuďom veľmi opatrní a svojich priateľov si dôkladne vyberajú. Desia sa totiž toho, že by ich niekto mohol sklamať a ublížiť im. Keď však nájdu niekoho, komu veria a môžu sa mu zveriť s čímkoľvek, verte, že to bude priateľstvo na celý život.

Pokračujte na ďalšej strane

Váhy

Váhy sú veľmi zložité osoby, ktoré samy v sebe vedú neustále nejaké boje. Z toho dôvodu nebudú môcť byť nikdy vernou a oddanou oporou niekomu druhému. Vypočujú vás, snáď aj poradia, ale nebudú s vami nad vašimi problémami sedieť dlhé hodiny a hľadať riešenie.

Škorpión

Škorpióni patria medzi jedno zo znamení, ktoré býva spravidla tým najlepším priateľom. Neznáša nespravodlivosť a nedostatok rešpektu, preto od nich ani toto správanie neočakávajte, skôr naopak, vždy vás budú brániť a hájiť vaše práva. Medzi svojich priateľov si však vyberajú silné osobnosti, ktoré sú pre nich zaujímavé. Ak teda ste jedným z nich, ste pre nich výnimočná osoba.

Strelec

Títo jedinci milujú slobodu a ľahkovážnosť. Vo vzťahoch aj priateľstve môžu niekedy pôsobiť až flegmaticky, čo však neznamená, že im na vás nezáleží. Keď práve chcete ísť na pohár vína, môže sa stať, že na vás nebudú mať čas, ale verte, že kedykoľvek, keď budete riešiť dôležitý životný problém, budú stáť po vašom boku. Strelca nesmiete nikdy sklamať. On vám úplne dôveruje a podlomenie jeho dôvery sa neodpúšťa.

Kozorožec

Je to znamenie, ktoré nevie príliš dávať najavo svoje city. Niekedy sa vám dokonca môže zdať, že je mu vaše priateľstvo úplne ukradnuté, čo nie je pravda. Síce si nepotrpia na sladké rečičky o tom, čo pre neho priateľstvo znamená, radšej všetko dokáže svojimi skutkami. Kedykoľvek budete potrebovať, bude tu pre vás za každých okolností bez výnimky.

Vodnár

Vodnári sú otvorené znamenie, ktoré má priateľov aj známych desiatky. Sú ten typ človeka, u ktorého nikdy neviete, na čom ste. Pokiaľ však o ňom viete nejaké tajomstvo z jeho súkromného života, ktoré vám oznámil on sám, môžete si byť istí, že vás za svojho dobrého, možno aj najlepšieho kamaráta považuje. Vodnári tolerujú názory aj postoje iných osobností, preto dokážu vyjsť takmer s kýmkoľvek.

Ryby

Narodení v znamení Rýb sú nesebeckí jedinci, ktorí si svojich priateľov vážia. Dokážu vypočuť a ​​budú sa dokonca snažiť vás aj rozosmiať vo chvíľach, keď vám do smiechu príliš nie je. Každý váš úspech patrične oslávi a úprimne sa z neho radujú. Ryby majú len pár priateľov, zato tých pravých, ktorých nikdy nezradia. Pokiaľ vás váš priateľ Ryba bude niekedy potrebovať, buďte tu pre neho, pretože Ryby len málokedy žiadajú o pomoc bezdôvodne.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom