Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ako by na klip Anaconda zareagovala tvoja babka? Pozri si reakcie dôchodcov! :-D

Horizon33_2014-10-26_16-9-44
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Šteklivý videoklip k pesničke Anaconda od Nicki Minaj si už asi videl. No napadlo ti, ako by na vrtiace sa zadky zaregovali napríklad tvoji starí rodičia? Ak sa neodvážiš ukázať im toto video, aby si to zistil, pozri sa na reakcie amerických dôchodcov!

Po tom, čo uzrela svetlo sveta Anaconda od Nicki Minaj, sa o klipe začalo búrlivo debatovať. Veď ani sa nečudujeme, keďže ide poriadne HOT klip, ktorý toho necháva na našu predstavivosť len veľmi málo.

Horizon33_2014-10-26_16-10-9

Známa skupina youtuberov, ktorí si hovoria TheFineBros, natáča sériu videí zameranú na sledovanie reakcií dôchodcov na rôzne hudobné videoklipy či výdobytky dnešnej doby. No zverejňujú aj videá, ktoré zachytávajú reakcie detí na predmety, ktoré už dnes možno nepoznajú.

Tentokrát ukázali babičkám a dedkom klip Anaconda a tí boli poriadne šokovaní. Zatiaľ čo niektorí zo starých pánov si nevedeli oči vyočiť, babky sa na klip len neveriacky pozerali. Jedna z nich však poznamenala, že klip síce je poriadne šteklivý, no je to pekne spracovaný. Že by boli americkí dôchodcovia predsa len liberálni?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 27. októbra 2014Zdroj youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., youtube.com, video: youtube.com
K téme
reklama:
reklama:
reklama: