Ako držíte svoj telefón? Spôsob držania telefónu o vás prezradí, aký ste človek

Zdieľať
mobil
mobil youtube.com

Mobilný telefón má určite každý z vás. Málokto si bez neho dokážete predstaviť jediný deň. Keď je to možné, máme ho neustále po ruke a hlavne v ruke. Vedeli ste o tom, že to, akým spôsobom držíte svoj telefón, o vás ako o osobe skutočne veľa prezrádza? Že nie? Čo o vás váš spôsob držania telefónu vypovedá?

mobil
mobil youtube.com

Mobilný telefón držíte v jednej ruke a ovládate ho palcom

Ak držíte mobil takto, ste osoba, ktorá sa snaží robiť mnoho vecí naraz, pretože nechce strácať čas. Dôležitá je pre vás disciplína a organizácia. Ani tie najťažšie úlohy vám nerobia problém. Ste spoločenský a priateľský človek, milujete úprimnosť a pre svoju polovičku ste schopní urobiť čokoľvek.

Mobilný telefón držíte oboma rukami a ovládate ho palcom

Pokiaľ držíte mobil takto, ste uzavretá osoba, ktorá takmer nikomu neverí. Snažíte sa byť silnou osobou, ale v skutočnosti potrebujete niekoho, kto sa o vás bude starať. Je pre vás ťažké hovoriť o svojich citoch, takže pred svojou polovičkou vyzeráte naozaj chladne. Skúste sa otvoriť a nebáť sa dať najavo svoje city.

Mobilný telefón držíte oboma rukami a ovládate ho oboma palcami

Pokiaľ držíte mobil takto, znamená to, že ste zraniteľná a emotívna osoba. Pokiaľ urobíte niečo zle, máte strach, že ste niekoho sklamali. Ste na seba prísni a kladiete na seba obrovské nároky. Vaše sebavedomie je naozaj nízke a každý deň sa bojíte, že urobíte nejakú chybu. Mali by ste si nájsť k sebe človeka, ktorý vás vždy podporí a bude tu pre vás.

Mobilný telefón držíte v jednej ruke a ovládate ho ukazovákom druhej ruky

Pokiaľ držíte mobil takto, ste človek, ktorý je sám so sebou spokojný. Všetko, čo robíte, máte poriadne premyslené do všetkého detailu. Ste veľmi nápomocný človek, ktorý vždy ako prvý myslí na druhých, až potom  na seba. Milujete svoj domov, svoju rodinu a svojich priateľov a oni zase milujú vás.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom