Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ako predpovedal Nostradamus víťazstvo Donalda Trumpa

Dt.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Michel do Nostradame bol francúzsky veštec, ktorý skôr ako v roku 1566 zomrel, napísal viac ako 1000 predpovedí o udalostiach v nasledujúcich storočiach obsiahnutých v Les Propheties. Predpovede písal v štvorveršiach, pričom dielo bolo zverejnené ako desaťzväzkové a každý zväzok má predstavovať jedno storočie.

Nostradamus predpovedal aj druhú svetovú vojnu či útoky z 11. septembra na New York. Podľa niektorých Century III, časť 81. odkazuje na prezidentské voľby v roku 2016. Tieto pasáže od Nostradama majú byť dôkazom toho, že v roku 2016 očakával víťazstvo Donalda Trumpa.

„Veľký nehanebný odvážny bažant bude zvolený za guvernéra armády. Jeho tvrdenia sú odvážne, most sa zlomil, mesto odpadlo zo strachu.“

Všetko znie správne, najmä vzhľadom na to, že po 20. januári 2017 mal byť Trump aj vrchným veliteľom armády. Aj ďalšie predpovede od tohto francúzskeho lekára súvisia s americkými prezidentskými voľbami v roku 2016.

„Mužná žena sa bude vyvíjať k severu. Obťažuje takmer celú Európu a zvyšok sveta. Dve zlyhania ju dostanú do nerovnováhy a život aj smrť posilnia východnú Európu.“

Koho napadlo, že mužná žena predstavuje Hillary Clintonovú a silnejšia východná Európa je Rusko?

„Falošné posolstvo o zmanipulovaných voľbách prechádzajú mestom a zastavia porušený pakt. Skorumpované hlasy a kaplnka sfarbená krvou a impérium bolo zmluvne dohodnuté s inými.“

Ido o odkaz na zosúladenie medzi zahraničnou politikou Donalda Trumpa a Vladimíra Putina?

Nostradamove predpovede sú veľmi otvorené interpretáciám, avšak o niektorých jeho predpovediach, ktoré sa už naplnili, asi nie je pochýb. Čo teda očakávať teraz? Len čas ukáže, či mal Nostradamus pravdu alebo nie.

Bez nazvu 6.jpg
www.youtube.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 24. júla 2017Zdroj www.indy100.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: