Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ako sa stať hviezdou za jednu noc? Z tohto videa sa ide zblázniť celý svet!

Horizon33_2014-11-11_14-2-35
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Keď si pozrieš toto video, je dosť možné, že budeš mať pocit, že by si dokázal napríklad dať poriadnu nakladačku Kličkovi alebo urobiť čokoľvek iné, čo budeš chcieť… :-D

Tento stredoškolský hráč amerického futbalu sa stal hviezdou internetu, a to len vďaka svojmu úsmevu a slovám, ktoré povedal v rozhovore pre televíziu.

Mladík menom Apollos Hester sa totiž počas rozhovoru po zápase, v ktorom došlo k bitke, predviedol ako úžasný motivátor. Apollos najskôr oduševnene hovorí o tom, ako celý zápas prebiehal a svoju reč ukončí slovami o tom, čo jeho tím dokáže motivovať k víťazstvu.

Rozhovor sa skončí skutočne silným príhovorom o tom, že v živote môžeš aj ty dokázať čo len chceš, ak sa nevzdáš. „Usmievaj sa a keď ťa niečo zloží k zemi, postav sa,“ hovorí sympatický mladík. Jeho prejav na nás síce pôsobí až trošku premotivovane, ale tých osem miliónov ľudí, čo videlo toto video, robí z Apollosa internetovú hviezdu.

Video tohto chalana bolo dokonca zhudobnené a celkom sme sa na ňom zabavili :-D

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 11. novembra 2014Zdroj youtube.com, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., youtube.com, video: youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: