Ako spoznáte, že vás žena chce? Ak robí týchto 5 vecí, je to úplne jasné

Zdieľať
flirtovanie

Neviete, ako spoznať, že sa žene páčite, že má o vás záujem a že po vás túži? Dá sa to jednoducho spoznať a my vám dnes povieme ako. Pokiaľ totiž robia ženy týchto päť maličkostí, takmer určite sú z vás hotové! Rozumieť ženám je síce jedna z najťažších vecí na svete, ale našťastie nám ženy dávajú mnoho signálov, vďaka ktorým môžeme poznať, čo od nás vlastne chcú, nad čím premýšľajú alebo po čom túžia. Poďme sa spoločne pozrieť na to, ako spoznať, že po vás žena túži.

Ozve sa sama od seba

Ak sa vám žena ozve sama od seba, je jasné, že po vás túži alebo ju aspoň zaujímate. Existujú ženy, ktoré sú tvrdohlavé a radšej za každú cenu počkajú, až napíšete vy. Potom sú tu ale ženy, ktorých túžba po vás je taká obrovská, že sa jednoducho ozvú! Pokiaľ sa žene skutočne páčite, nebude mať problém vám zavolať alebo napísať.

Hrá sa s vlasmi

Ak túto činnosť žena robí počas stretnutia s vami, je veľmi pravdepodobné, že o vás má záujem. Ak sa s vlasmi hrá, prehrabáva sa v nich a podobne, máte vyhrané!

Je dokonale upravená

Žena sa väčšinou neupravuje kvôli sebe, ale vždy kvôli niekomu. Pokiaľ sa perfektne upraví na schôdzku s vami, o niečom to vypovedá. Žena, ktorej sa páčite, si dá vždy záležať na tom, aby vyzerala perfektne.

Hryzie sa do pery

Tak tento signál pozná aj ten najmenej skúsený na svete. Každý muž veľmi dobre vie, že pokiaľ toto žena urobí, chce muža zaujať a má o neho záujem. Všímajte si, či niečo také vyskúša, až spolu budete hovoriť!

Nosia vyzývavé oblečenie

Ak chce žena zapôsobiť, rozhodne si na seba nevezme tepláky a sveter. Samozrejme, hlavné je, aby sa cítila pohodlne, ale pokiaľ sa jej skutočne páčite, vytiahne pravdepodobne sukňu, podpätky a nebude sa brániť výstrihu.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom