Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ako súvisí znamenie zverokruhu so sexuálnym životom

horoskop
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
horoskop www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Milostné hry zastupujú v našom živote, či už chceme alebo nie, veľmi dôležitú úlohu. Ako si v tejto oblasti stoja jednotlivé znamenia zverokruhu? S ktorými zažijete noc plnú vášne a ktoré si naopak nevedú príliš dobre?

Baran

Ak je vaša partnerka či partner v znamení Barana, zažijete chvíľky plné vzrušenia. Barani nemajú nikdy dosť a nedokážu sa vás jednoducho nabažiť. Hovorí sa, že milovanie s Baranom by mal za svoj život zažiť každý!

Býk

Býci sú v milovaní veľmi vášnivé a romantické znamenie, ktoré rado skúša nové a nové veci. Potrebuje však od vás dostávať to, čo vám dáva. Keď tomu tak bude, zažijete niečo, čo s nikým iným.

Blíženci

Pri tomto znamení sa skôr hodí slovo milovanie ako sex. Sú to romantici telom i dušou, čo sa prejavuje vo všetkom, čo robia. Niekomu však tieto prehnané gestá nemusia nič hovoriť, preto práve toto znamenie nie je pre každého.

Rak

Bohužiaľ v prípade Raka ide skôr len o slová ako o činy. Dokáže vás svojimi sladkými rečičkami uchlácholiť, avšak keď príde „na vec“, neponúkne vám nič špeciálne.

Lev

Pre Leva je sex jedna z najdôležitejších vecí vo vzťahu. Môže vám ponúknuť noc plnú vášne, na ktorú budete ešte veľmi dlho spomínať ale aj romantické milovanie, pri ktorom sa bude môcť pretrhnúť, aby vás uspokojil.

Panna

Panny majú jednoducho svoj vlastný pohľad na život, ktorý sa premieta aj do ich partnerských vzťahov. Nedajú dopustiť na klasiku a skúšanie nových polôh či nejakých sexuálnych hračiek je pre nich prísne tabu.

Strelec

Od tohto znamenia, pokiaľ ho bezhranične nemilujete, sa držte radšej ďalej. Dokáže ho vzrušiť len letmý dotyk, a tak rýchlo ako všetko začalo, to aj skončí. S ním určite nezažijete premilované dlhé noci, aj napriek tomu, že to o sebe rád tvrdí.

Kozorožec

Čo sa týka sexu, je Kozorožec veľmi náladové znamenie. Nikdy neviete, čo s ním práve zažijete a na čo práve bude mať náladu. Raz vás prekvapí posteľou plnou ruží a inokedy má chuť len na rýchlovku.

Vodnár

Vodnári vo vzťahu preferujú iné veci, než je práve sex. Keď však naň príde, urobia to, čo sa od nich očakáva, neponúknu však nič nové, s tým musíte prísť vy.

Ryby

Rybám nezáväzný sex vôbec nič nehovorí. Na to, aby s niekým si ľahli do postele, potrebujú mať pri sebe niekoho, koho naozaj milujú. Nepočítajte však s vášnivým sexom, pri ktorom sa vám budú podlamovať kolená. Potrpia si radšej na romantické gestá a pomalé milovanie plné bozkov a dotykov.

Škorpión

Ak máte doma muža škorpióna, budete veľmi spokojná. Muži v tomto znamení sú veľmi dobrí milenci a v posteli sú ako bohovia. Dokážu nás priviesť do neba. To platí aj o ženách v tomto znamení. Ľudia pod znamením škorpióna sú veľmi romantický, nežní a v posteli to ozaj veľmi dobre vedia.

Váhy

Tieto znamenia sú známe tým, že situáciu majú úplne pod kontrolou. Sú zmyselné, zvodné znamenia. Odmietajú tvrdosť a hrubosť. Dotyky  pre nich nemusia byť jemné, ale hlavne pomalé. Milostný akt je pre nich zážitok, ktorý si treba vychutnať.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 16. septembra 2022
reklama:
reklama:
reklama: