Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ako vyviaznuť z potápajúceho sa auta? Tento trik vám môže zachrániť život!

Auto 15 688x387.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Dostať sa z potápajúceho sa auta nie je žiadna hračka. Presvedčia vás o tom aj títo aktéri. Ale je tu trik, ktorý vám pomôže.

Človek nikdy nevie, do akej situácie sa počas jazdy dostane. Väčšinou ani nie svojou vinou sa môže človek zrazu ocitnúť vo vode. A vtedy ide o sekundy, o náš život. Preto je dobré vedieť, ako sa z tejto situácie dostať.

Samozrejme, hneď každý otvára dvere. No nie vždy sa to dá. Vtedy sa môžete už len spoľahnúť sami na seba. To, čo vás môže zachrániť, je obyčajný skrutkovač, kladivo alebo nejaký kľúč. Čas je váš nepriateľ, tak treba zachovať chladnú hlavu a konať rýchlo. Čím hlbšie vaše auto zostupuje, tým väčší tlak nastáva, takže okno sa bude dať ťažšie prelomiť, ak vôbec. Vezmite si daný predmet a rozbite okno. Ale pozor, búchajte ním do rohov okna, pretože v strede je kvôli tlaku doslova nerozbitné. Na okrajoch, resp. v rohoch sa ľahšie uvoľní a rozbije. Preto dbajte na to, aby ste vždy mali v aute nejaký predmet po ruke, ktorý v prípade núdze môžete použiť.

Ako sa dostať z potápajúceho sa auta!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 8. júna 2019
reklama:
reklama:
reklama: