Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ako vyzerá Mitch Buchannon z Pobrežnej hliadky?

Mitch Buchannon
Mitch Buchannon www.facebook.com
reklama:
reklama:

Ženy v 90. rokoch 20. storočia po Mitchi Buchannonovi z Pobrežnej hliadky doslova šaleli. Ich idol bol krásny, svalnatý, opálený a rozhodne sa ničoho nebál. Hltali ste s nadšením tento kultový seriál a nenechali ste si ujsť jeho jediný diel? Potom vás určite zaujíma, ako vyzerá herec David Hasselhoff teraz. Podoba s legendárnym Mitchom tu stále je.

Baywatch
Baywatchwww.facebook.com

Baywatch je najsledovanejším seriálom všetkých čias

Kultový seriál Pobrežná hliadka bežal na televíznych obrazovkách v rokoch 1989 až 2001. Zvlášť v polovici 90. rokov patril vedľa seriálu Beverly Hills 9210 a Dallas k tým najobľúbenejším. Seriál plný krásnych a opálených plavčíkov a plavčíc zo slnečnej Kalifornie mal počas svojej existencie celkom 11 sérií a 241 epizód.

Patrili ste aj vy k fanúšikom Baywatchu? Rozhodne ste neboli sami. Podľa Guinessovej knihy rekordov je do súčasnej doby Pobrežná hliadka najsledovanejším seriálom všetkých čias, a to s neuveriteľnou 1,1 miliardou divákov.

Ako dnes vyzerá? Pozrite sa na ďalšej stránke:

reklama:
reklama:

Otvoriť prezentáciu, kliknite sem:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 16. marca 2022
reklama:
reklama:
reklama: