Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ako vyzerá podľa žien ideálny muž? Ženy sa zhodli, že by mal mať tieto veci

muž
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
muž youtube.com
reklama:
reklama:

Dnes sa spoločne pozrieme na to, aké by podľa žien mal mať muž ideálne vlastnosti alebo ako by mal vyzerať.

muž
mužyoutube.com

Hranatá tvár a husté obočie

No dobre, toto nie je úplne vlastnosť, ale je to niečo, čo by podľa žien mal ideálny muž mať. Ženám sa jednoducho páčia muži, ktorí majú husté obočie a hranatú tvár. Vedci tvrdia, že tieto rysy sú symbolom mužnosti.

Strnisko

Ideálny muž by mal byť vraj zarastený. Nie úplne, ženy hodnotili 4 fázy mužských fúzov a zhodli sa na tom, že najviac príťažliví sú muži, ktorí sa neholili približne 10 dní.

Jazvy

Mnoho ľudí sa za svoje jazvy hanbí a myslí si, že s nimi vyzerajú príšerne. Lenže u mužov to nie je tak úplne pravda, ženy jazvy priťahujú. Sú vraj známkou toho, že muž nie je z cukru a vie sa o seba postarať.

Hanblivý úsmev

Je to možno veľmi prekvapivé zistenie, ale ženy priťahujú muži, ktorí majú hanblivý úsmev. Naopak muži, ktorí sa smejú cez celú miestnosť, pre ženy príťažliví nie sú.

Vek

Hovorí sa tomu efekt George Clooneyho. George Clooney, muž, ktorý síce starne, ale do krásy. Ženám sa páči, keď sú muži o niekoľko rokov starší. Majú rady starších mužov, pretože sú múdrejší, nezávislí a rovní.

Šetrnosť

Ženy majú rady mužov, ktorí sú sporiví a majú pevnú vôľu. Naopak mužov, ktorí utrácajú za kraviny nezmyselné sumy úplne neznášajú. Šetrnosť je vlastnosť, ktorá by nemala ideálnemu mužovi chýbať.

Zvieratá

Zvieratá možno nie sú rysom ani vlastnosťou, ale správny a ideálny muž by podľa žien mal nejaké zviera vlastniť. Láska k zvieratám dosť prezradí o človeku a o mužovi hlavne to, aký by mohol byť otec.

Hudobný nástroj

Taktiež nejde o rys ani vlastnosť, ale skôr o schopnosť na nejaký hudobný nástroj vedieť hrať. Hudobníci boli, sú a vždy budú príťažliví.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 14. novembra 2021
reklama:
reklama:
reklama: