Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ako z hororu! Dvojročného chlapčeka zožralo v záhrade prasa! :-O

Bez názvu
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com

Šialená tragédia ako vystrihnutá z bizarného hororu sa odohrala v čínskej provincii Jiangsu, kde rodičia nechali svojho dvojročného synčeka menom Wei Tsao samého v záhrade a na okamih išli dovnútra…

Dieťa v nestráženej chvíli preliezlo do ohrady s prascami a rodičia začuli obrovský krik a okamžite vybehli von. No keď dobehli k ohrade, už bolo neskoro.

Prasa totiž na chlapčeka zaútočilo, zabilo ho a zožralo. Bola to totiž samica, ktorá údajne takto chcela chrániť svoje mladé. Následne chlapcovi rodičia s pomocou ďalších dedinčanov prasa zabili a rozpárali mu brucho. Tam našli nestrávené zbytky dieťaťa, ktoré použili ako dôkaz pre úrady. ktoré im nechceli veriť, že im syna zožralo prasa.

Pfbktkpturbxy84njg3ngezotm3mdk0nmu3n2rlzmnhmjkymme4zjhhos5qcgeslqlna8aawsovagdna8dcww.jpg
Foto: www.imgur.com

Ako uvádza stránka opposingviews.com, policajný hovorca sa vyjadril, že čerstvé matky prasnice môžu byť veľmi ochranárske a agresívne, keď majú pocit, že sú ich potomkovia v ohrození.

8bjktkpturbxy85ztmzngm1mdiwyzkwztm3nguzndywyjc2nmvmowu5yi5qcgeslqlna8aawsovagdna8dcww.jpg
Foto: www.imgur.com

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor FrenkyDátum 28. marca 2019Zdroj opposingviews.com, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., youtube.com, Video: youtube.com
K téme