Aký je váš najväčší strach?

Zdieľať
strach
strach youtube.com

Každý z nás má nevedome alebo aj vedome strach, ktorý ho istým spôsobom ovplyvňuje. Situácia alebo stav, ktorý ho desí. Občas, priznať si to je ťažké, pretože stále bojujeme s naším vlastným racionálnym uvažovaním a presviedčame sa, že všetko je v poriadku a v skutočnosti sa ničoho nebojíme.

Existujú strachy, takzvané fóbie v podobe strachu z výšok, pavúkov, hlodavcov, uzavretého priestoru a podobne. Aké sú však naše tajné, v nás skryté strachy, ktoré ovládajú naše rozhodnutia a životné náhľady? Tento test vám pomôže pri ich objavení. Pozrite sa na tento obrázok a vyberte si jeden zo symbolov oka, kolesa, kvetu alebo stromu, respektíve symbol, ktorý vám prvý padol do oka. Práve symbol, ktorý si vyberiete vám odhalí aký je naozaj váš skrytý strach.

strach
strach youtube.com

Oko

Ste slobodný a užívate si život, avšak vaše najväčšie obavy spočívajú v tom, ako vás vidia iní ľudia. Snažíte sa uspieť a byť stopercentný, avšak vaša obava kontrolovať a vnímať názory iných vás občas môže brzdiť pri životných rozhodnutiach. Hoci ste veľmi komunikatívny človek a nemáte problém hovoriť s ľuďmi a spoznávať ich, stále vás obmedzuje pohľad iných na vás samých.

Koleso

Ak ste si vybrali bicykel máte obavy jednak zo stereotypného života, ktorý je stále o tom istom, ale na druhej strane sa obávate nových výziev a niečoho nového, čo môže odhaliť vaše slabosti. Občas by ste sa chceli cítiť ako na dovolenke. Neriešiť čo je a čo bude. Ale na druhej strane si neustále kladiete otázky, na ktoré nájsť riešenie je dôležité. Pýtajte sa, čo vás robí naozaj šťastným a cez odpoveď na túto otázku hľadajte vašu ďalšiu cestu.

Kvetina

Vaším najväčším strachom je zlyhanie. Zlyhanie zo seba samého, ale aj zo strany iných ľudí. Občas sa treba postaviť novým výzvam a zariskovať. Urobiť krok aj do neznáma a nebáť sa všetkých zlých možností, ktoré môžu nastať. Snažte sa myslieť pozitívne a prekračovať hranice vášho vlastného komfortu.

Strom

Ak ste si vybrali symbol stromu, to znamená, že vaša najhoršia obava je vek. Bojíte sa smrti a straty tohto pozemského sveta. Aj keď máte veľa priateľov a dobré medziľudské vzťahy, bojíte sa toho, že to čoskoro môže skončiť. Naučte sa robiť spontánne rozhodnutie a nebáť sa niečoho, čo nemôžete nijako ovplyvniť.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom