Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Aký typ ukazováka máte? Pozrite sa čo to o vás vypovedá

ukazovák
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ukazovák Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Všetko čo robíte, čo hovoríte, ako sa obliekate a s kým sa bavíte, vás vytvára ako osobnosť. Každý sme iný a každý sme originál. Niekomu je jedno čo si kto o ňom myslí a inému zase nie a veľa na to dá. Rovnako tak, ako všetky tieto veci vás robia takí aký ste, tak ako aj o vás vypovedá to, aký tvar ukazováka máte. Starostlivo si prezrite svoj ukazovák a pozrite sa na obrázok, či máte ukazovák typu A, B alebo C.

ukazovák
ukazovákFoto: www.imgur.com

Ukazovák typu A

Svoje city nedávate moc najavo. Ľudia vás vidia ako introverta, pretože pred nimi skrývate svoje city. Ale v skutočnosti ste veľmi emotívny človek. Chcete byť nezávislý a to sa vám tiež darí, k životu nepotrebujete ostatných ľudí, vystačíte si samy a tak pôsobíte ako samotár a melancholická osoba. V skutočnosti vás ale majú všetci radi.

Ukazovák typu B

Ste opakom typu A, ľudia vás majú moc radi, pretože obvykle chcete byť stredobodom pozornosti. Máte zmysel pre lásku, takže ak sa zamilujete, býva to väčšinou navždy, avšak, keď vám niekto ublíži, nie ste zvyknutí odpúšťať. Na druhú stranu na vás nie je moc spoľahnutie, pretože chodíte všade neskoro a dosť často zabúdate, aj keď to nerobíte schválne. Ľudia okolo vás sa tomu skôr zasmejú, namiesto toho aby boli naštvaní.

Ukazovák typu C

Ste veľa zahľadení do seba, ľudia okolo vás, vás nezaujímajú, tak ako vy samy. To ale neznamená, že si ľudí nevážite a nedokážete ich rešpektovať. Navonok pôsobíte ako agresor, všetko vás dokáže rozčúliť, aj keď paradoxne nemáte radi konflikty. Preto nedokážete vydržať pri práci, ktorá sa stále opakuje, musíte mať prácu takého typu, ktorá vás rozptýli.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 8. októbra 2021
reklama:
reklama:
reklama: