Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Akým veľkým klamárom ste podľa svojho znamenia zverokruhu a ako vás odhalia?

Znamenia
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
znamenia www.freepik.com
reklama:
reklama:

Každý sem tam zaklame. Niektorí z nás sú dokonca hotoví bajkármi a lož je ich prirodzenou súčasťou. Akým veľkým klamárom ste podľa svojho znamenia zverokruhu a ako vás iný odhalí? Niekedy zistíte, že niekto klame podľa reči tela alebo aj podľa neustále sa meniaceho príbehu a faktov či detailov v ňom. Niektoré je odhaliť jednoduché, u iných zase musíte byť dobrým pozorovateľom.

Baran

Keď klame Baran, dá si záležať na tom, aby vyzeral čo najviac nonšalantný. Je v klamaní celkom dobrý, s výnimkou prípadov, keď klame ľuďom, ktorí ho poznajú ako vlastné topánky. Prichytíte ho, keď sledujete spôsob akým Baran koná, keď ho pri klamstve prichytíte. Ak sa spýtate na to, či je pravda, čo povedal, pokrčí ramenami akože je mu jedno, čo si myslíte.

Býk

Býk klame opatrne. Svoje klamstvo rozpráva veľmi starostlivo a k popisu využíva presné detaily. Ak ho chcete otestovať, či hovorí pravdu, nech príbeh rozpráva znova. Ak použije presne ten istý popis do bodky aj s rovnakými detailmi, viete, že je to lož, ktorú má vopred nacvičenú.

Blíženec

Blíženec je strašný klamár aj keď klame takmer neustále. Odhaliť ho nie je tak ťažké. Vo svojich slovách je väčšinou veľmi opatrný. Skôr než sa s vami o klamaní podelí, postará sa o to, aby mal každú časť svojho príbehu vyskladanú v hlave. Ale jeho klamstvá sú väčšinou také bizarné, že im ani neuveríte. Bez ohľadu na detaily, ktoré do príbehu vložia a aké slová použije.

Rak

Rak je veľmi úprimný. Ak klame, má na to väčšinou dobrý dôvod. No a odhalíte ho tak, že sa vám pri klamstve nikdy nepozrie do očí, lebo sa hanbí, že vôbec klame. Až vám je ho ľúto.

Lev

Sebavedomosť Leva mu v klamstve veľmi pomáha. Jeho príbehu jednoducho musíte uveriť a bodka. Spravidla dokáže o svojom klamstve presvedčiť každého. Ale aj jeho dokážete nakoniec odhaliť. Ako? Keď vás Lev klame, snaží sa vás prinútiť pochybovať o sebe. Až máte nakoniec pocit, že robíte zo seba idiota, že mu neveríte.

Panna

Panna pri klamstve venuje pozornosť detailom. A práve preto ju odhalíte. Tých detailov je až príliš veľa. Ide o nepodstatné, neškodné veci, ale viete, že toto by si skutočne žiaden človek nezapamätal do takých podrobností.

Váhy

Váhy sú ďalšie znamenia zverokruhu, ktoré veľmi ťažko klame ľuďom. Neznášajú konfrontáciu, z klamstva majú zlý pocit. Keď Váhy klamú, budú sa vám vyhýbať ako mor. Nie, že sa vám nepozrú do očí, dokonca nechcú byť v rovnakej miestnosti ako vy, pretože vedia, že ich odhalíte.

Škorpión

Škorpión sa rád považuje za najúprimnejšieho a najdôveryhodnejšieho človeka. Škorpión nemá rád, ak ho pokladajú za klamára, radšej povie pravdu. Ale klame aj on, či chce alebo nechce. Niekedy sa tomu jednoducho nevyhne. Odhalíte ho tak, že s najväčšou pravdepodobnosťou sa začne rýchlo brániť, keď začnete pochybovať o jeho slovách a vypytovať sa viac.

Strelec

Strelec je v klamstve tiež veľmi dobrý. Nepotrebujete sa uistiť, že mu veríte. Správa sa podobne ako Baran, pokrčí ramenami, je mu to jedno.

Kozorožec

Kozorožec je tiež skvelý klamár. Pri klamstve dokáže mať priamo pokrčenú nehybnú tvár a nevyčítate z nej úplne nič. Svoje klamstvo predvádza jednoducho a priamočiaro. Odhalíte ho len veľmi ťažko, skoro vôbec. Ak chcete vedieť, či vám hovorí skutočne pravdu, naliehajte a uvidíte, či povolia.

Vodnár

Vodnár nosí všetky emócie na tvári. Klamstvo neznáša a vie, že ani klamať nevie. Povie vám lož a ​​hneď ho začne hájiť, pretože má pocit, že mu hneď neveríte. Vydesí sa a vymýšľa ďalšie klamstvá, až sa v nich začne strácať. Nemusíte sa u neho ani veľmi snažiť odhaliť ho. Odhalí sa sám, len ho nechajte rozprávať.

Ryby

Ryby sú buď v klamstve veľmi dobré alebo vôbec nie. Závisí to od situácie, ktorá jeho lož priamo vyžaduje. Ak je to lož pre nich dôležitá, uveríte im. Ak nie, odhalíte ho. Keď Ryby klamú, hrajú hru na vinu. Urobia zo seba obeť, aby vás presvedčili, že hovoria pravdu. Keď ho pri klamstve priamo nachytáte, začne vás obviňovať iným spôsobom. Je tak trochu v klamaní detinský, ale nevadí mu to.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 17. mája 2022
reklama:
reklama:
reklama: