Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Albínski démoni, ktorí obývajú Hicks Road – sú to duchovia, žijúce bytosti alebo len výmysel?

4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.ranker.com

V Amerike sa nachádza opustená cesta, ktorá vedie cez neobývanú pustatinu. Hicks Road však nie je až taká opustená, ako sa na prvý pohľad zdá. Obývajú ju totiž démoni známi pod názvom Krvaví Albíni.

Tieto bledé, desivé bytosti, sa vynoria z tmy na nič netušiacich ľudí. Nielen ich vzhľad, ktorý dopĺňajú červené oči, je hrôzostrašný. Z nepríjemného kvílenia, ktoré títo albínski démoni vydávajú, vás zamrazí.

Zvyčajne tieto bytosti neútočia na ľudí. Možno je to tak aj preto, že každý, kto zpozoruje týchto hrôzostrašných démonov, sa okamžite dá na útek. Nikto zatiaľ nemal odvahu skúmať zblízka Krvavých Albínov, takže o nich existuje málo údajov.

www.youtube.com

Niektorí experti na paranormálne javy tvrdia, že desiví albíni sú duchovia, ktorí si strážia svoje územie. Bledej farby sú preto, lebo sa skladajú z ektoplazmy, ktorá má takýto biely odtieň.

Iní odborníci zase veria, že ide o skutočné bytosti z mäsa a kostí. Krvaví Albíni by mohli byť poslední tvorovia z vymierajúcej rasy, ktorá pochádza z iného sveta či dimenzie. Podľa nich by sa desiví démoni dokonca nemuseli ani tak líšiť od ľudských bytostí, okrem ich základnej povahy, ktorá je čistým a rýdzim zlom.

Neil Moralee farm4.staticflickr.com

O albínskych démonoch sa povrávajú mnoho rôznych legiend a príbehov. Desiví albíni sa údajne živia mäsom a je im jedno, či je zvieracie alebo ľudské.

Takisto sa o nich povráva, že sú to ľudské bytosti s genetickou poruchou, ktorí vo svojom kulte uctievajú Satana.

sk.pinterest.com

Niektorí ľudia, ktorí sa stretli s týmito bytosťami, tvrdli, že pri sebe nosia zbrane – nielen také, ktoré sa dajú použiť len zblízka, ale aj strelné zbrane. Neexistuje však doposiaľ záznam, ktorý by hovoril o smrti človeka spojenou s Krvavými Albínmi.

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 29. marca 2018Zdroj www.ranker.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o