Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Babička sa vydesí po tom, čo na kamere objaví desivý detail! Čo to preboha je?

záhadná postava
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
záhadná postava youtube.com
reklama:
reklama:

Žena v Spojených štátoch vyhľadala pomoc u odborníkov na paranormálne javy po tom, čo tvrdila, že objavila záhadnú postavu stojacu nad jej vnučkou. Tory McKenzie, babička z Las Vegas, nainštalovala pohybom aktivovanú kameru v dome svojho syna po tom, čo jej vnučka Amber povedala, že ‚hovorila‘ s neznámym tvorom.

Kamera zaznamenávala všetky aktivity v miestnosti, ale v prvých dňoch nebolo nič neobvyklé. Ale o niekoľko dní neskôr, keď Tory skontrolovala zábery, bola vydesená, keď objavila záhadnú postavu stojacu pár centimetrov od jej vnučky. Potom sa vydesila a zdieľala fotografiu záhadnej postavy.

záhadná postava
záhadná postavayoutube.com

Po tomto incidente si syn nasťahoval deti do svojej spálne. Na sociálnej sieti pre paranormálne javy jeden člen odpovedal: „Vidím to stále. Keď je v dome nové dieťa, prídu zosnulí členovia rodiny, aby sa o nové dieťa postarali. Toto je fotografický dôkaz zosnulého starého rodiča, ktorý sa u nás zastavil na návštevu. Hoci sa takéto stretnutia môžu zdať trochu zastrašujúce, môžu byť tiež upokojujúce,“ hovoria svedkovia a vyšetrovatelia paranormálnych javov. Tieto stretnutia naznačujú, že puto, ktoré existuje medzi blízkymi, smrť nezmaže.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 17. júna 2022
reklama:
reklama:
reklama: