Bára Votíková: Typy youtuberov 2!

Zdieľať

Bára sa v tomto videu prevtelí do dobrodruha, gamera a clickbaitera. Všetkých veľmi humorne napodobní.

Ako prvé sa Bára vcítila do kože dobrodružných youtuberov, ktorí preskúmavajú nebezpečné oblasti. Vydala sa do „strašidelného lesa“ hľadať pohrebisko čarodejníc.

Na tomto mieste miznú ľudia, tak prečo sa tam nevybrať? Bára sa v lese stratila a bála sa, že výlet neprežije. Kto jej však dá like a odber, tak ten ju zachráni. A ak Bára dostane 50-tisíc lajkov, tak v tomto lese strávi aj noc!

https://www.youtube.com/watch?v=xfqRWDLgZ6M

Potom sa z Báry stal gamer, ktorý natáča Let’s playe. Zahrala si hru Fortnite a všetkým ukázala, ako by sa mala správne hrať. Aspoň sa o to snažila.

Bára sa hneď na začiatku začala tešiť, že si dala jeden kill. Dlho jej to však nevydržalo, pretože ju hneď potom zabili.

https://www.youtube.com/watch?v=xfqRWDLgZ6M

Ako ďalšie Bára napodobnila clickbait majstra, ktorý sa zavádzajúcim názvom videa snaží upútať čo najviac ľudí. 

Nejde však len o to, mať čo najlepší clickbait názov. Bára taktiež ukázala, ako mať aj čo najklikanejší obsah videa. Chce to tému, ktorá je momentálne trendy. Potom treba pridať niečo zaujímavé, čo sa stane – napríklad zatknutie.

Videu nikdy neuškodí nejaká ženská krása, najmä prsia. Potom to už treba len doladiť desiatkami balíčkami čipsov a mačiatkami a máme najpopulárnejšie video týždňa!

https://www.youtube.com/watch?v=xfqRWDLgZ6M

Nakoniec nám Bára ukázala,  ako vyzerá taká naozajstná morning rutina. Klikni na video nižšie, kde si všetky typy youtuberov a túto rannú rutinu môžeš pozrieť:

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom