Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Belgický festival Tomorrowland uviedol interaktívne video na youtube! Pozri si ho v pokračovaní!

tomor2
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Chceš si pozrieť, ako to vyzerá na najväčšom festivale elektronickej hudby na svete? Nemáš na to prachy? To nič, my ti to ukážeme aj bez nich! :-)

Toto je super! Vďaka  koliesku, ktoré je vyznačené na obrázku, si môžeš pozrieť celý trailer a točiť sa pritom dookola. Čiže, keď chceš vidieť, aké bolo minulý rok na festivale počasie, stlačíš šípku dohora.

Keď sa chceš obzrieť za peknou babou, čo okolo teba prešla, tak sa pohybuješ doprava alebo doľava. A keď chceš vidieť trávnik alebo hlavy alebo asfalt, tak stlač značku smerujúcu nadol a pozeraj sa štyri a pol minúty trebárs aj na to! :-D

https://www.youtube.com/watch?v=j81DDY4nvos
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Upozorňujeme, že video si musíš spustiť v Google Chrome alebo v YouTube aplikácii pre Android. Inak ti nemusí poriadne fungovať.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor IvkaDátum 16. marca 2015Zdroj www.youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., www.youtube.com video: www.youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: