Benedict Cumberbatch dostane životnú úlohu! Čo to bude tentokrát? :-)

Zdieľať
Sophie Hunter, Benedict Cumberbatch
Sophie Hunter, left, and Benedict Cumberbatch arrive at the 26th annual Palm Springs International Film Festival Awards Gala on Saturday, Jan. 3, 2015, in Palm Springs, Calif. (Photo by Jordan Strauss/Invision/AP)

Tridsaťosemročný herec sa musí pripraviť na rolu svojho života. Zvládne túťo výzvu seriálový Sherlock so svojím povestným šarmom?

Benedict Cumberbatch a jeho snúbenica Sophie Hunter údajne čakajú prvého potomka. Podľa nemenovaného zdroja, ktorý to uviedol pre denník New York Post, je 36-ročná Sophie tehotná už niekoľko mesiacov. Pár sa podľa neho plánuje zosobášiť na jar.

Sophie Hunter, Benedict Cumberbatch
Actor Benedict Cumberbatch and Sophie Hunter arrive for the British Independent Film Awards at Old Billingsgate Market in central London, Sunday, Dec. 7, 2014. (Photo by Joel Ryan/Invision/AP)

Anglický herec sa preslávil najmä vďaka seriálu Sherlock. Za ten ho nominovali na viacero cien a získal zaň jednu cenu Emmy. Nominácie na televízne ceny BAFTA získal aj za stvárnenie Stephena Hawkinga v televíznom filme Hawking a vedľajšiu rolu v dráme Small Island. Zahral si tiež v snímkach Nezlomná vôľa, Pokánie, Third Star, Vojnový kôň, Jeden musí z kola von, 12 rokov otrokom, Star Trek: Do temnoty, The Fifth Estate, Blízko od seba, či miniseriáli Koniec prehliadky. Svoj hlas prepožičal drakovi Smaugovi a Nekromantovi v trilógii Hobit, i vlkovi v animovanom filme Tučniaky z Madagascaru. Najnovšie sa predstavil v životopisnej dráme The Imitation Game, v ktorej stvárnil kryptoanalytika Alana Turinga.

Sophie Hunter pôsobí ako divadelná a operná režisérka, herečka aj speváčka. Pred jedenástimi rokmi sa predstavila v romantickej dráme Trh márnosti. V New Yorku režírovala operu The Rape of Lucretia a neskôr sa podieľala na experimentálnej hre o bádateľovi Ernestovi Shackletonovi. Okrem toho sa objavila aj v niekoľkých seriáloch.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom