Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Bezdomovec sa stal hrdinom. Našiel v koši tašku s podozrivým obsahom, preto hneď volal políciu.

Hero.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Tašku s takýmto obsahom by veru nikto nechcel nájsť. Bezdomovec ale zachoval chladnú hlavu! 

Desivé situácie v New Yorku a New Jersey, kde boli prednedávnom bombové útoky, odkryli ďalšie nové informácie. V oboch štátoch bol za ne zodpovedný Ahmad Khan Raha, ktorý je teraz vo väzbe.

Zatiaľ čo výbuch v Manhattanskej štvrti Chelsea otriasol mestom, ľudia v New Yorku už začínajú žiť ako predtým. Medzitým ale úrady objavili domáce výbušné zariadenia, ktoré boli rozosiate na niekoľkých miestach, vrátane jedného v blízkosti vlakovej stanice v Elizabeth.

Za útoky bol zodpovedný Ahmad Khan Raha.

Bombs.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Nakoniec sa z toho vykľul neuveriteľný príbeh o tom, ako boli objavené. Bezdomovec našiel v koši tašku s podozrivým obsahom a vzal si k srdcu svoje povinnosti občana a zavolal políciu.

Neznámy muž menom Lee Parker, ktorý bol bezdomovec, našiel v taške bombu. Ihneď privolal políciu, pretože si uvedomil, že to môže byť hrozba pre verejnú bezpečnosť.

Bezdomovec našiel v koši bombu.

Bezd.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

„Uvidel som v odpadkovom koši batoh v slušnom stave, tak som ho zobral, lebo som si myslel, že by to mohlo byť niečo užitočné. Snažil som sa vyprázdniť jeho obsah, ale vtedy som uvidel všetky tie drôty, ktoré z neho viseli von“, hovorí Parker. Opatrne dal drôty späť a zavolal políciu. Parker povedal, že jeho intuícia mu nahovárala, že to bola správna vec.

Bezdomovec sa stal hrdinom!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 22. septembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: