Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Bicyklovanie nie je len pre tých najmenších

Dreamstime_m_14100367.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Dreamstime

BRATISLAVA 6. septembra 2017 (N/PR) – Kto z nás by nemiloval bicyklovanie, však? Veď ide o jeden z prvých športov, ktorý sme sa naučili už v útlom veku, a práve preto by ste naň nemali zanevrieť, ale naopak! Vytiahnite z pivnice bicykle, vezmite na ne vaše ratolesti a spoznajte okolitú prírodu vášho mesta. Vedeli ste vôbec, koľko priaznivých účinkov má pre vás a teda vaše zdravie jazda na bicykli?

Zlepšite vaše fyzické i psychické zdravie!

Detské bicykle dnes môžeme zakúpiť v ktorejkoľvek špecializovanej predajni, resp. na internete, a to za pomerne priaznivú cenu. Najmä tí najmenší by nemali zanedbávať pravidelný pohyb, keďže nielen vďaka bicyklovaniu, ale všeobecne pobytu na čerstvom vzduchu, zlepšujú celkovú kondíciu, podporujú obranyschopnosť organizmu, ba dokonca znižujú riziko vzniku cukrovky. Okrem toho je bicyklovanie skvelé pre všetkých tých, ktorí trpia nespavosťou, potrebujú zhodiť nejaké to „kilečko“ navyše a jednoducho túžia po celom dni „vypnúť“ a užiť si príjemné chvíle s tými najbližšími. Dalo by sa teda povedať, že bicyklovanie je prospešné nielen pre deti, ale i dospelých, ktorí chcú spraviť niečo pre seba, no zároveň upevniť vzťahy s priateľmi i rodinou.

Stavte na kvalitný detský bicykel!

Lámete si hlavu nad tým, ktorý z detských bicyklov by bol najideálnejší zrovna pre vašu ratolesť? Bicykle Kellys sú maximálne bezpečné, mimoriadne komfortné a svojimi vlastnosťami tou najlepšou voľbou pre všetky deti, keďže sa môžu pochváliť odpruženou vidlicou, niekoľkostupňovým rýchlostným riadením, kvalitnými čeľusťovými brzdami a originálnym dizajnom, ktorý poteší nejednu detskú dušu. Uvedomte si aj vy, že bicykle pre deti by mali mať prvotriedne vlastnosti, keďže aj od tých závisí to, či si detičky bicyklovanie obľúbia a budú sa jazde na bicykli venovať i v dospelosti! Tak prečo ich v športe nepodporiť a nedopriať im skutočne pohodlnú a bezpečnú jazdu bez obáv?

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor kikaDátum 6. septembra 2017