Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Bizarný príbeh. Po 36 rokoch sa vydala za lásku svojho života. Tou je vlaková stanica

vlaková stanica
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
vlaková stanica www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Životná láska a svadba po 36 rokoch? Naozaj krásny príbeh, aspoň do chvíle, než si uvedomíme, že životnou láskou nie je muž, ale vlaková stanica.

Presne to je príbeh Carol zo Santa Fe. Žena, ktorá sa zamilovala do vlakovej stanice. Túto ženu nebudeme vôbec súdiť, je to jej vec. Dnes si však povieme celý príbeh o tom, ako vlastne láska k stanici vznikla a prečo sa Carol nakoniec rozhodla sa za ňu vydať.

Carol lásku a city k tejto stanici komentuje nasledovne: „Sme prepojení na mentálnej úrovni. Keď sa jej dotýkam, mám pocit, akoby ma bozkávala a objímala. Nemám s ňou sex, nechcem byť nezdvorilá. Na sex myslím, keď s ňou som. Najviac ma vzrušuje rev motorov prichádzajúcich vlakov.”

Do stanice sa vraj zamilovala už vo svojich deviatich rokov. Manželstvo samozrejme nie je uzavreté legálne, avšak pre Carol áno. Má snubný prsteň a priezvisko prebrala práve po tejto stanici. „Prvýkrát sme svoju lásku naplnili pred niekoľkými rokmi. Ja som sa o ňu opierala a cítila som energiu. Bola sme blízko orgazmu, ale bála som sa, že ma niekto nachytá „pri čine“. Za svoju orientáciu (objektofil) sa nehanbím, len nechcem, aby mi zakázali na stanicu chodiť.”

Objektofil, ako už najskôr tušíte, je človek, ktorého priťahujú neživé objekty a veci. „Nie je to psychická porucha. Je to jednoducho druh sexuality, rovnako ako homosexualita alebo bisexualita”, tvrdí Carol. Pritom už mala aj vzťah s mužom, ktorý trval 18 mesiacov. „Stanica, ktorú milujem, ma vždy počúva. Je to najstabilnejší partner a byť jej manželkou je to najlepšie v mojom živote. U ľudí by som sa bála, ale s ňou sa báť nemusím. Ani by som nemohla milovať niekoho iného, pretože ona je tá pravá”

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 4. novembra 2021
reklama:
reklama:
reklama: