Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Bol by z vás dobrý detektív? Len správny detektív si poradí s touto hádankou

detektív
detektív www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Naša dnešná hádanka bude kriminálna a vy sa zahráte na detektíva. Vašou úlohou totiž bude odhaliť vraha! Kriminálne hádanky sú skvelé a často preveria naše logické myslenie a uvažovanie. Táto hádanka nebude veľmi obtiažna, ale aj tak pri nej budete musieť zapojiť pár mozgových závitov a veríme, že sa u nej aspoň trochu zamyslíte.

Zadanie

Bol raz jeden starší muž, ktorý žil na samote pri lese, vo svojej malej chalúpke. Jedného dňa, vo štvrtok ráno, si poštár, ktorý mu šiel priniesť poštu všimol, že muž je mŕtvy. Nečakal a okamžite zavolal políciu. Tá samozrejme takmer okamžite prišla a prípadu sa ujal detektív. Všimol si, že na mieste činu, pred dverami sú tri neotvorené fľaše mlieka z mliekarne, pondelkové noviny a neotvorená pošta od poštára. Poštár, mliekar i muž, ktorý vozil noviny, robili svoju prácu každý deň. Detektívovi bolo okamžite jasné, kto je vrahom starčeka.

A čo vy? Máte tušenie kto to mohol byť?

Odpoveď na druhej stránke:

reklama:
reklama:

Otvoriť prezentáciu, kliknite sem:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 20. decembra 2021
reklama:
reklama:
reklama: