Bol podnikateľ, teraz je milionár. Mladý podnikateľ je jasným dôkazom, že všetko ide, keď sa chce

Zdieľať
podnikateľ
podnikateľ youtube.com

Ekonomika v súčasnosti nie je k mnohým ľuďom práve prívetivá. Mnoho mladých ľudí sa ocitne bez práce a niektorí sa dokonca ocitnú na ulici bez domova. Inšpiratívny príbeh tohto mladého muža nám ukazuje, že môžete prekonať všetky nepriaznivé okolnosti, pokiaľ ste ochotní tvrdo pracovať. Chris Williams je 26-ročný mladý muž, ktorý pochádza z Chicaga. Tento muž chcel priaznivú budúcnosť, a preto sa rozhodol navštevovať ekonomickú školu vo Phoenixe v Arizone.

Čoskoro však zistil, že nemôže nájsť prácu. Zašiel tak ďaleko, že sa presťahoval do Miami na Floride, aby mal väčšie šťastie pri hľadaní stabilného príjmu. Ukázalo sa, že musel spať vo svojom aute a sprchovať sa v miestnej telocvični. Štyri mesiace žil vo svojom aute ako bezdomovec. Potom bol však najatý ako finančný riaditeľ v automobilovom priemysle za veľmi slušnú mzdu! Jeho novým životným cieľom bolo ušetriť dostatok peňazí na založenie vlastnej pobočky Subway.

Chris sa zapísal do histórie tým, že sa stal najmladším afro-americkým vlastníkom pobočky Subway v Atlante. Chris bol vždy odhodlaný stať sa podnikateľom. Aj v ťažkých časoch, keď bol nútený žiť vo svojom aute, čítal knihy a rozširoval svoje znalosti o podnikaní. Bol usilovný a motivovaný! Teraz vďaka svojej tvrdej práci dokázal dosiahnuť svoj sen v tak mladom veku!

Mnoho ľudí si také sny nesplní za celý život. To len ukazuje, že tvrdá práca vás skutočne môže dostať na miesta, kde by ste si sami seba nedokázali predstaviť! Sme veľmi hrdí na Chrisa Williamsa a príklad, ktorý dal nádej ostatným mladým ľuďom vo svojom veku tým, že dosiahol svoje sny! Akýkoľvek cieľ je možné realizovať, ak budete vytrvalí.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom