Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Bola v posteli s 10 000. mužmi. Potom, čo odišla z brandže, odhalila ich najväčšie tajomstvo

žena
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
žena youtube.com
reklama:
reklama:

Jedna žena pracovala ako luxusná prostitútka 15 rokov svojho života. Ako poznamenala, bola v posteli s cca 10 tis. muži. Potom, čo opustila priemysel, rozhodla sa povedať o záveroch, ktoré urobila. Mnohí budú šokovaní. Ako zdôrazňuje bývalá prostitútka, väčšina jej klientov chcela iba normálny styk. Nechceli žiadne prepychové predmety, špeciálne oblečenie alebo pomôcky. Potom, čo odišla do dôchodku, usúdila, že začne radiť ďalším ženám, ktoré sa živia prostitúciou alebo zvažujú vstup do tohto odvetvia.

Austrálčanka Gwyneth Montenegro novinárom prezradila, že sa stala prostitútkou kvôli možnosti zárobku veľa peňazí. Nebola to ale táto skutočnosť, ktorá ovplyvnila jej konečné rozhodnutie. Žena bola hromadne znásilnená vo veku 18 rokov. Celá vec sa odohrala v klube, kam sa cez víkend prišla len pobaviť. V určitej chvíli jej muž pridal do pitia drogu, po ktorej 18-ročné dievča stratilo vedomie. Po tom, čo sa stalo, Gwyneth stratila dôstojnosť a nevedela, ako ďalej žiť. Cítila sa previnilo.

„Pochádzam z veľmi náboženskej rodiny. Chcela som o svojej svadobnej noci s manželom prísť o panenstvo a bola som znásilnená. Išla som teda opačným smerom a stala som sa veľmi promiskuitnou,“ priznáva. Austrálčanka začínala v 19 rokoch v striptízovom klube, kde tancovala a vyzliekala sa za peniaze. Tam jej ponúkli prácu v eskortnej agentúre. Rozhodla sa, že si iný život nezaslúži a súhlasila. „Zarábala som naozaj dobré peniaze. To ma držalo v tomto odvetví tak dlho. Musím však povedať, že takýto život nikomu neodporúčam,“ hlási.

Teraz 43-ročná žena, ktorá pracuje s NLP, teda neurolingvistickým programovaním, čo je forma komunikačnej techniky a ovplyvňovania druhých. Počas svojich prednášok dáva ostatným ženám na vedomie, ako rokovať s mužmi. Priznala aj to, čo drvivá väčšina jej klientov potrebovala. „V skutočnosti väčšina ľudí chce normálny sex,“ priznala v rozhovore pre news.com.au. Dodala, že najdôležitejšia je pozornosť, ktorú žena svojmu milovanému venuje.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 17. novembra 2021
reklama:
reklama:
reklama: