Britney Spears a svadba. A naznačila aj tehotenstvo

Zdieľať
Britney

Ako sa po skoro 13 rokoch dostala Britney Spears spod nadvlády otca, akoby sa bola zbláznila. Dlho nemohla rozhodovať o živote. Teraz, po štyridsiatke naberá opäť ďalší dych.

​Britney Spears sa pravdepodobne vydala za svojho priateľa, Sama Asghariho (28). Aj keď zatiaľ neukázala žiadny dôkaz a ani fotky zo svadby, ale uverejnila príspevok na Instagrame.

Jej správa je ale zvláštna, a nikto si nemôže byť istý tým, či je to skutočne pravda, že Britney sa vydala. V marci označila svojho priateľa za manžela. Oznámila, že sa zasnúbila v septembri 2021, ale objavili sa informácie, že sú zasnúbení už dlhšie. Hovorí sa, že Sam sa jej spýtal tú najromantickejšiu otázku už počas vianočných sviatkov v roku 2020. No museli to držať v tajnosti, až kým speváčka nenadobudla znovu svojprávnosť.

V najnovšom príspevku napísala status a fanúšikovia si to vysvetlili ako dôkaz o tehotenstve. „Z kávy mi je príliš zle a ja som pritom nikdy neodmietala kávu! Chutí mi len obyčajná voda s citrónom, napísala speváčka o chutiach, ktoré bývajú typické na začiatku tehotenstva. Všetci by už mali speváčke rozhodne dopriať šťastie ale mnohí sa obávajú o čisté úmysly jej priateľa, preto sa ľudia aj pýtajú či majú podpísanú predmanželskú zmluvu. Dúfame, že sa už Britney poučila z minulosti.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom